Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mertk GP DynoSheet!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Mertk GP DynoSheet!

bugun 97 oktanla girmiş oldugum sorunlarım halledılmıs bır sekılde normal bır sonuca ulastık sonunda bugun cargı bey ın tam aradıgı sırada ben dynodan cıkmıs mutlu bır sekılde eve donuyordum yarın stıcker ı kargodan alcam unutmusum

200,4hp
    263,3nm

Ynt: Mertk GP DynoSheet!

200hp,263nm tork cidden çok iyi rakam!Daha önce girdiğin dyno 95 oktan 176hpydi.Acaba 97 oktan bu kadar fark yaratabiliyor mu?Birde tek deneme mi yaptınız yoksa 3 denemenin ortalaması mı?

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Fan olmadan yapmak gücün dışında riskli bir olay.Bunun üzerine çıkar diyosun.Hey maşallah. Asıl benim merak ettiğim durum fabrika 95 oktan kullanın 97 gereksiz diyor.Ben hep tereddütte kalıyorum.97 daha mı iyi acaba?Birde benzini hangi istasyondan aldın?

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Turkıyede 95 oktan gercekten 95 olmadıgı ıcın 97 alıp bı nebze ıyılescegını umuyorum kotu benzınden dolayı araba avans vuruyor suan

Yorum

maşallah, araba stock mu? yoksa ufak tefek gideri var mı?

Yorum

95 ile 97 arasında bu derece fark var mı? 20 hp??
            F30 Sport+

Yorum

araba stock . gokhan 95 97 degıl sadece ogun onunde fan yoktu kotu bıyerden benzın almıstım yagım eskıydı vs vs vs rodajınız duzgun yapıldıysa butun turbolar asagı yukarı bu cıvarlarda cıkcaktır . araba cıdden avans vuruyor aralarda 5 6 hp kayıp var . beyın konusu ıcınse bıraz daha beklemek zorundayız sanırsam tunerım ole dedı . stock kollar pek dayaklıklı degılmıs 220hp den sora sıkıntı cıkartabılıyormus. bıde daha OBD den okuyamıyorz gelıstırmemısler daha ınsaıgnıa ıcın 2aya cıkar .cıkmadı piggyback tarzı bısıler baglanıp yapılcak artık bunu zmaan gostercek . sımdı allah kısmet ederse eksoz borularını podsuz 76mm ve 76mm downpıpe stock son susturucyla ne cıkacagı dyno da. artı bıde guzel bır fıltre ama maf sensoru bozulcak dıyede korkuyorum bence komple ekspz fıllre 97 oktanla 220 olur rahatcana

Yorum

mert bizim arabalar şu ferrariler gibi tok bi ses verir mi? hani onun gibi olmasada ona benzer:P şöyle gaza basınca kükreme sesi verir mi?=
                F30 Sport+

Yorum

200 çıkması ilginç. inşallah bizimki de iyi çıkar. rodaj demişken, sen ne yaptın rodajda?
                  tunerin erhan mı?
                  kutu içi filtre de sıkıntı yaratıyor mu maf üzerinde? stockken 200 veren makine, bahsettiğin setup ile 220 ye yaklaşır tahminimce.

Yorum

ben diyordum bu araç 180 hb den daha güçlü diye daha güçlü araçlardan daha iyi gidiyor diye helal olsun ne diyelim

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                      mert bizim arabalar şu ferrariler gibi tok bi ses verir mi? hani onun gibi olmasada ona benzer:P şöyle gaza basınca kükreme sesi verir mi?=
                      suanda bısı soluyememde o bıraz ımkansız gıbı cunku turbolu arabalrın alt devırlerı traktor gıbı cıkabılıyor bıraz denıcez gorucez
                      Orjinal yazı sahibi: AhmetG
                      200 çıkması ilginç. inşallah bizimki de iyi çıkar. rodaj demişken, sen ne yaptın rodajda?
                      tunerin erhan mı?
                      kutu içi filtre de sıkıntı yaratıyor mu maf üzerinde? stockken 200 veren makine, bahsettiğin setup ile 220 ye yaklaşır tahminimce.
                      ılgınclık yok artık yenı nesıl motorların cogu boyle .sızınkıde cıkar emınım . klasık 1500 km 4000dd gecmedım 1000 km den sora arada sıka sıka gıttım en son yagını degıstırdım okadar. tunerım erhan degıl nerden cıktı
                      Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      ben diyordum bu araç 180 hb den daha güçlü diye daha güçlü araçlardan daha iyi gidiyor diye helal olsun ne diyelim
                      tesekkur ederım

Yorum

ee ozaman 140'lık Jetta'sı 170 çıkanlar doğru mu? huh

Orjinal yazı sahibi: AhmetG
                        tunerin erhan mı?
                        BoostER? Erhan abi Ankara'da?

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                        abi zaten senin sürdüğün araba kafadan +20 hp alıyor
                        InsigniaTEAM

Yorum

e60 M5ler de cogu zaman fazla deger cikartirlar, cogu vag grubu aracta jettanın 170 cıkması normaldır .booster ankarada ben ıstanbul

Yorum

bir kaç arkadaşım var, kendileri istanbulda tunerları ankarada hatta ustaları da ankarada
                            forumda birisi tunerim booster demişti de onunla karıştırdım sanırım.

Yorum

erhan 350lik 1.6t insignia yapacakmış yakında

Yorum

İşleniyor...
                              X