Duyuru

Collapse
No announcement yet.

krom kapı kolu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• krom kapı kolu

insignama krom kapı kolu arıyorum arkadaslar bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırım

Ynt: krom kapı kolu

Şu zamanlarda çıkma yada yan sanayi bulma ihtimaliniz az ama servisten kolaylıkla bulabilirsiniz.
    herhangi bir servisle görüşün derim.
    Zaten bir kapıdaki düştüğü için yenisini taktıran bir üyemiz vardı, kim olduğunu hatırlamıyorum.
    yani sipariş verirseniz kesin gelir
    InsigniaTEAM

Yorum

Çağrı servisin taktıkları komple krom mu ? Bir de krom kaplama olnalar var biliyorsun, dışardan kapı koluna yapıştırılıyor. Eğer yapıştırma ise servise gerek yok herhangi bir aksesuarcıdan daha ucuza alınabilir.

Yorum

valla bildiğim kadarıyla Cosmo'daki orjinal kromlar diye biliyorum.
        kapı kolunu tamamen kaplayanlar güzel olmuyor bence, ama Cosmo'da çok ince ve kolun bir kısmını kaplayan krom var.
        aksesuarcılardakilerle kesinlikle bir tutulamaz bence, orjinali bir başka
        InsigniaTEAM

Yorum

Kolun bir kısmı kromsa, iç tarafı normal kalıyordur bence, büyük ihtimalle dediğim gibi yapıştırma. Ben astra H için sorduğumda 240TL fiyat çıkardılar, aynısını aksesuarcıdan 60TL ye almıştım, hala da kullanıyorum bir problem olmadı.

Yorum

ama abi demek istediğim aksesuarcının sattığıyla orjinali aynı kalitede olmaz bence.
            aksesuarcı plastik üzerine krom boyanmış satıyor, Insignia Cosmo'nunkini hiç incelemedinmi?

InsigniaTEAM

Yorum

İşte mrk ettiğim de buydu
              Bu kolu resimdeki gibi değiştiriyorlarsa sorun yok ama üzerine yapıştırıyorlarsa malzeme maalesef aynı. En azından Astra H için öyleydi.

Yorum

Benim şimdiye kadar 2 kapı kolum düştü. İkisi de yenilendi. Gelenler üzeri kromaj kaplamalı (?) mika parçaları. Kapı koluna yapıştırılılarak monte ediliyor. Yani kromaj kaplama - kapı kolu bütünleşik değil.
                [center]
                2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

4 tane orjinal krom kapı koluna serviste 400 TL istediler, yan sanayi yapıştırma olanlara 100 TL istiyorlar

Yorum

İşte benim söylemeye çalıştığımda buydu, orjinal kapı kolları da full krom olarak üretilmiyor, normal plastik kapı kolunun üzerine yapıştırılıyor. Yan sanayii de de durum böyle. Üstelik bakarsak orjinalleri de düştüğüne göre 400TL vermeye gerek yok.

Insignia için çıktı mı bilmiyorum ama OMSA marka olanlar çok kaliteli oluyor, benim astradakiler 3. yılını doldurdu hala tık yok

Yorum

Kapı kolları krom değil, parlak plastik. Kola uygun gerçek krom daha güzel durur.
                      [center]
                      2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

İşleniyor...
                      X