Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yollardan Insignia Manzaraları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Yollardan Insignia Manzaraları

Son Resimde dikkatimi ceken Corsa nın fren lambaları yanmıyor 3. stop lambası yanıyor sadece birde corsa fiat bravo dan bile büyük ya
    OPEL insignia BİR nokta ALTI motor YÜZ SEKSEN beygir

Yorum

İnsigniadan da büyük duruyor sanki

Orjinal yazı sahibi: sahin.
      Son Resimde dikkatimi ceken Corsa nın fren lambaları yanmıyor 3. stop lambası yanıyor sadece birde corsa fiat bravo dan bile büyük ya
      '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
      '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sahin.
        3.stop led olduğu için frene bastığı anda hemen yanıyor ama stoplar yavaş yavaş yanıyor, adam tam frene bastığı anda fotoğraf çekilmiş
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Absinthe
          Yol konumunu bilmiyorum, öyle dediyseniz öyledir Güzelçamlı, Davutlar beldesi civarında bi kaç tane Insignia gördüm ama fotoğraflarını çekemedim. 45 plaka Beyaz renk Cosmo, 35 plaka teknik gri cosmo, plakasını hatırlamadığım teknik gri, edition gördüm bugün h
          hafta sonlari kusadasi civarinda 35 plaka pannacotta gorurseniz o da ben olurum herhalde bu renk fazla yok cunku
          1.4T 140 Edition Elegance + Yeni Style

Yorum

Orjinal yazı sahibi: degoniz
            Orjinal yazı sahibi: Absinthe
            Yol konumunu bilmiyorum, öyle dediyseniz öyledir Güzelçamlı, Davutlar beldesi civarında bi kaç tane Insignia gördüm ama fotoğraflarını çekemedim. 45 plaka Beyaz renk Cosmo, 35 plaka teknik gri cosmo, plakasını hatırlamadığım teknik gri, edition gördüm bugün h
            hafta sonlari kusadasi civarinda 35 plaka pannacotta gorurseniz o da ben olurum herhalde bu renk fazla yok cunku
            Ağustos ayı gibi bir Kuşadası buluşması yapabiliriz bu civarlarda olursanız Belki Didim taraflarına tatile gelen arkadaşlarda olabilir o zamanlarda

Bu fotoğraflarıda Haziran ayında Söke Outlet Mağazalarda Burger King'in orada çekmeye çalışmıştım Fotoğraf çekerken sahibi görürse filan diye hareket anında çektiğimden ucu çıkmış sadece Yabancı plaka, arka camda yanlış hatırlamıyorsam "My Baby" yazıyordu ihihi

Yorum

ben aynı kare içinde bazen 3 tane görüyorum ama resmini çekmek aklıma gelmiyor

insignia değil ama, en az onun kadar ateşli kardeşini paylaşmak istiyorum ben de CORSA OPC! İzmir Egem'de sahibini bekliyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
                İzmir civarında çok var gerçekten. Söke/Kuşadası civarında da var az biraz ama çoğunun araba ile ilgili araştırma yaptığını sanmıyorum internette. Yapsalardı Aydın'dan tek tabanca olmazdıımmm

Yorum

Buda insignia'nın biraderi Signum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23

insignia değil ama, en az onun kadar ateşli kardeşini paylaşmak istiyorum ben de CORSA OPC! İzmir Egem'de sahibini bekliyor

opc nin böyle çıplak farımı olur
                    Astra J ecoflex
                    34 TR 142

Yorum

Evet ben de çok şaşırdım corsa opc'ye. hatta o yüzden ilk baktığımda standart corsaya bodykit yapılmış sandım.

Yorum

Extory_2002 Kemal abi

bunlarda gün içi bonuslar

aşağıdaki araç çok güzel ve temiz harika bir araçtı ama telefonun azizliğine uğramışım, çok karanlık çıkmış

InsigniaTEAM

Yorum

Beyler Bu Gün Bursada Bu Fotoğrafı Çekmeye Çalıştım. (Fiesta TDCİ Kullanırken) Jantları Görünmüyor Ama Değişik Tipleri Vardı. NoName Olması ve Plakası Dikkatimi Çekti. Team Üyesi mi Acep?

http://d1207.hizliresim.com/z/d/9nt1l.jpg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Beschäler Insignia
                            Beyler Bu Gün Bursada Bu Fotoğrafı Çekmeye Çalıştım. (Fiesta TDCİ Kullanırken) Jantları Görünmüyor Ama Değişik Tipleri Vardı. NoName Olması ve Plakası Dikkatimi Çekti. Team Üyesi mi Acep?

http://d1207.hizliresim.com/z/d/9nt1l.jpg
                            memed abi
                            InsigniaTEAM

Yorum

Plaka son sozu soylemis bize laf soylemek dusmez
                              2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

arabanın sagını solunu cızmesınler dıye 2 arabalık yerı tek kapatıyorum
                                ANLATILMAZ YAŞANIR.....

Yorum

İşleniyor...
                                X