Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CAM FİLMİ HAKKINDA YARDIM...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• CAM FİLMİ HAKKINDA YARDIM...

ARKADAŞLAR arabam hakim gri.. sizce buna siyah film mi çektireyim en açığından yoksa gri tonlarda bi flim rengi daha var öyle bişey mi yapayım gri-siyah gibi duruyor..ne dersiniz? arabayı aldığım fiyat gibi bunun içinde şoka gireceksiniz biliyorum ama bunuda 50 tl ye yaptırcam) çizilmez ve 5 sene garantili solmaya karşıda tabiki
    F30 Sport+

Ynt: CAM FİLMİ HAKKINDA YARDIM...

aracı kaça almıştın?
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

artık söylemiyorum adım bedavacıya çıktı
      F30 Sport+

Yorum

Hocam valla bence Light Black film çektir. Cam filmleri hakkında biraz bilgim var paylaşayım isterseniz.

Super Dark Black
        Dark black
        Black
        Medium Black
        Light Black

şeklinde en koyudan açığa doğru gidiyor ve size tavsiyem en açığı sanki renkli cam havası veriyor camlara. Ben de çektirmeyi düşünüyorum aslında ama yeni gelen Ankara Emniyet müdürü biraz fazla hırslı galiba, sorgusuz sualsiz araçlar bağlanıyor ufak tefek şeyler yüzünden bile.
        INSIGNIA 1.6 TURBO COSMO DVD 800 PIANO LAKE

ANKARA ODTÜ

Yorum

çektirdim light black bilgi paylaşımın için teşekkür ederim. O emniyet müdürü kayseriden gitti biz ne çektin ondan burada anlatamam. gerçekten Allah sabır versin size..
          F30 Sport+

Yorum

doğru karar vermişsiniz. çünkü çok koyu bence itici olur bizim araçlarımızda ve polislerle tatsızlık yaşattırır ama light black baş ağrıtmaz. Hayırlı olsun, çiziksiz, soluksuz günlerde kullanırsınız inşallah. Ben de yaza doğru yaptırırım heralde artık aslında bizim dükkanda da çekiyor arkadaşlar çizilmez ama işte hiç polislerle sıkıntıya girmek istemiyorum.
            INSIGNIA 1.6 TURBO COSMO DVD 800 PIANO LAKE

ANKARA ODTÜ

Yorum

Ankara emniyet müdürü kayseriden gitti bence ankarada yaşıyorsanız film çektirmeyin
              F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
              X