Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Eksik Profil Bilgileri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Eksik Profil Bilgileri

Arkadaşlar bulunduğumuz illeride profile eklersek o illere gelme durumunda gelmeden önce buluşmak adına görüşmeler yapabiliriz...

Eksik Profil Bilgileri

katılıyorum güzel olur.. aslında profilde çağrı ayarlasa bunlar zorunlu olsa.. en azından yaş ve isim çok önemli diye düşünüyorum. Hitaplarda v.s lazım oluyor..
    F30 Sport+

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

zaten zorunlu abi, hatta forumun en üstünde duyuru olarakta ekledim, ama herkes eklemiyor, bilgilerin tamamlanması herkes için iyi olur

ama zorunlu derken,
      o bilgileri girmeden foruma girememe gibi bir zorunluluk getiremiyoruz.
      bilgilerini düzenlemeyenlere sadece arada sırada uyarı yapabiliriz.
      InsigniaTEAM

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

hımm ben aslında o zorunluluğu kastetmiştim ama şöyle yapabilirsin: yeni üye olan herkes bi özel mesaj atıp bu konuda hassas olmalarını rica edebilirsin..
        F30 Sport+

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

Forum Kuralları:

1) Foruma kayıt olmak için mutlaka gerçek bir e-mail adresinizin olması gerekmektedir. Üye olan herkes üyelik bilgilerini eksiksiz olarak doldurmak zorundadır. Eksik bilgileri olan üyeler uyarılacak, eksik bilgilerini tamamlamadıkları takdirde üyelikleri askıya alınacakdır.

kurallar fazla okunmuyor sanırım
          InsigniaTEAM

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

ama bence tam açıklayıcı değil yani ayrıca profil bilgilerini açık açık ima eden bi kural olmalı.. senin kural t.c anayasası gibi boşlukları var
            F30 Sport+

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

iktisat mezunuyum,kamuda çalışıyorum.

çağrı olmadı ikametgah ilmuhaberi,nüfus cüzdanı fotokopisi,2 de resim vermeyeni üye yapmayalım hahahahaha....

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

Metin abi doğru söylüyor))
                F30 Sport+

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

eksik bilgiden kastım en azından solda görebileceğimiz yaş, yer ve birbirimize nickimiz yerine ismimizle hitap edebilmemiz için isim soyisim bölümlerinin doldurulmasıydı.
                  InsigniaTEAM

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

aslında nick olayı çok önemli değil.zaten zamanla herkez nicki ne olursa olsun isimlerle hitap ediyor.çünkü öğreniyoruz birbirimizin isimlerini.ayrıca bu tür forumlarda kimlik,ikamet bilgilerinin detaylı paylaşılmamalı.çünkü internet aracılığıyla işlenen suçların bir çoğu forumlardan elde edilen kişiye özel bilgilerle oluyor.sizleri özellikle facebook konusunda uyarayım yeri gelmişken.polis sorduğunda çoğumuzun paylaşmak istemeyeceği özel bilgileri orada gayet aleni bir şekilde yayınlayanlar var.aslında bu olayla polise baya yardımcı oluyor vatandaş ama art niyetli kişilerde buradan nasıl bilgi edinilebileceğini,faydalanacağını biliyor.hatırlarsanız geçenlerde antalyada yapılan bir polis operasyonunda yabancılara ait bilgilerle kredi kartı sahteciliği yapan çete çökertilmişti.çete bilgilerin bir kısmını facebooktan almış haberiniz olsun.

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

Metin abi uyarı için teşekkürler aslında söylediklerin doğru.. Bize şimdilik yaş şehir ve isim olsa kafi
                      F30 Sport+

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

işte isimle hitap etmek için önce isimleri öğrenmek lazım ihihi
                        mesela alperen77 abimin ismi Alperen değil diye biliyorum.
                        "Profil > Kimlik Bilgisi > Görünen adınız" bölümünü herkes doldursa birbirimizin ismini de öğreniriz
                        InsigniaTEAM

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

vay, kafama taş geldi alala

doğrusun Çağrıcığım , dolduruyorum hemececik

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

Orjinal yazı sahibi: cagri
                            işte isimle hitap etmek için önce isimleri öğrenmek lazım ihihi
                            mesela alperen77 abimin ismi Alperen değil diye biliyorum.
                            "Profil > Kimlik Bilgisi > Görünen adınız" bölümünü herkes doldursa birbirimizin ismini de öğreniriz
                            Çağrıcığım yönlendirdiğin yerde en azından bende "görünen adınız" diye birşey yok. sadece kişisel mesajınız yazan yerde bir boşluk var. ayrıca kullanılan ismi ise kişisel ayarlar bölümünde. sence hangisini yapalım. ben kişisel mesaj bölümüne adımı yazdım. olmazsa herkes oraya yazsın???

Yorum

Eksik Profil Bilgileri

taş felan değil abi yanlış anlama ihihi
                              sadece aklıma ilk senin nickin geldi.

ayarladım abi, artık "görünen adınız" bölümüne yazabilirsin.
                              ayrıca haber verdiğin için teşekkür ederim, ben herkese açık sanıyordum.

buraya yazdığınız zaman nickinizin hemen altında gerçek adınız gözükecek.

yanlız bu konu çok dağıldı, bu mesajları başka konuya taşıyorum.
                              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                              X