Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Sahipleri Ne İşle Meşgulsünüz ve Eğitim Durumunuz Nedir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Mali müşavir lisans mezunu
    antakya/hatay da mali müşavirlik ofisim bulunmakta..

Yorum

• Türk silahlı kuvvetleri..

Yorum

• EGM Lisans Komu Yönetimi Mezunuyum: )

Yorum

• Doktorum. FTR

Yorum

• Özel bir şirkette Satınalma sorumlusuyum. Kocaeli bölgesinde , inşaatla ilgili ihtiyaçlarınızda(beton,demir,tuğla , banyo seramik aksesuarlar,izeltas,eca,makita vb. 27bin kalem ürün) yardımcı olurum dostlar.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: canc123 View Post
              Doktorum. FTR
              Hoşgeldiniz, ben de Aydın'da Ftr hekimiyim. İyi forumlar.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
              2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

• bende otobüs karoseri ustasıyım bükreş te çalışıyorum 40 yaşındayım ve açık lise okuyorum şirketimizin romanya bükreş belediyesine satmış olduğu 400 adet otokar kent c araçların servis bakım ve hasar işlerini yapıyoruz..

Yorum

• bilgisayar mühendisiyim. oracle database adminlik yapıyorum özel bir şirkette. istanbulda yaşıyorum.

Yorum

• Avukatım

Yorum

• Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza Memuruyum.Çukurova Üniversitesi İşletme bölümü saygılar herkese

Yorum

• Ziraat Mühendisiyim, Kamu da çalışıyorum...

Yorum

• İnfaz ve koruma memuruyum. Tekirdağ Açık Cezaevi müdürlüğünde çalışmaktayım.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55 View Post
                            Yanlış anlaşılmasın ama özellikle bu aracın kullanıcılarının eğitim düzeylerini merak ediyorum ve ne işler meşgul olduklarını...

İlk ben başlayım Türkçe Öğretmeniyim. Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi mezunuyum...

( Artık, Emniyet Teşklatının bir mensubu olmak üzereyim..) Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu..
                            Sağlık kurumları mezunuyum
                            istanbul 112 acil sağlık hizmetlerinde ve bashekimlik eğitim biriminde görev yapiyorum

Yorum

• Bu günlerde çok yogunsunuzdur Allah sizlere güç kuvvet versin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisiyim. İstanbul'da çok uluslu bir şirkette mühendis olarak çalışıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                                X