Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Sahipleri Ne İşle Meşgulsünüz ve Eğitim Durumunuz Nedir?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia Sahipleri Ne İşle Meşgulsünüz ve Eğitim Durumunuz Nedir?

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY
    Orjinal yazı sahibi: smg05
    Anladıktan sonra bence çokta önemi yok abi.
    ewt, tmm, ok gibi ibareler bence daha sıkıcı bir durum. En azından benimki temiz türkçe
    Sakın bana küsme, bu yaklaşım son derece yanlış, aldatıcı. Galat-ı Meşhur başlıklı bir paylaşım vardı,
    okumadıysan o yazıyı okumanı rica ediyorum. Dünyada bozulup yozlaşmayacak hiçbir değer yok.Bu
    konu çok hassas ve bir o kadar da önemli. Adamlar vernaküler bir dilin 'ana dil ' olarak öğretilmesinin
    savaşını veriyorlarken en az on beş bin yıllık mazisi olan Türkçemizi koruyup kollamak daha bir önem kazanıyor.
    Muharrem Kardeşimin söylediğini herkes anladı ancak sizin yazdıklarınızı anlamak oldukça güç. Bu kelimeleri özellikle seçiyorsunuz sanırım..
    *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: whiteagle
      Muharrem Kardeşimin söylediğini herkes anladı ancak sizin yazdıklarınızı anlamak oldukça güç. Bu kelimeleri özellikle seçiyorsunuz sanırım..
      Bu mesele basit değil. Ben,bu iletiye cevap yazarsam büyük bir ihtimalle polemiğe doğru bir gidiş olacak. Konunun kilitlenmesi söz konusu bile olabilir. İyisi mi cevap vermeyeyim, ne demek istediğimi merak eden arkadaşlarım 'Galat-ı Meşhur' başlıklı paylaşımı okusunlar.

Yorum

Benim itirazım da bu ve benzer çıkışları sürekli yapıyor olmanıza, karşınızdaki insanları bu şekilde eleştiren, yeren tarzınız pek hoş değil. Bir uyarıda bulunacaksanız da bunu özel mesaj ile yapabilirsiniz. Neyseki kardeşimiz de sizi bir büyüğü bilip uyarınızı kabullenmiş. Günlük hayatta pek fazla kullanılmayan bir kelimenin yanlış yazımı gayet normal. Diğer taraftan TDK da bu söz "yediemin" olarak geçiyor.
        *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Laap ciki..... :P
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
          [center]

Yorum

Sufyan abi sana karşı nedense ayrı bir sempatim var

Yorum

Ulan arkadas olan benim konuya olacak
              F30 Sport+

Yorum

Sufyan baba bende gizli hayranlik besliyorum sana

Yorum

Sufyan abinin numarasini vereyim size isterseniz? disinizi ceksin bi)
                  F30 Sport+

Yorum

:P
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

Diplomalı kaynakçıyım.
                      Boş vakitlerimde makine mühendisliği yapıyorum...

Yorum

Diplomalı İşsizler arasındayım artık bende
                        2016 Ford Mondeo Titanium + Platin Beyaz + Sunroof + Tekno Paket + Ford Dynamic LED

Yorum

Otomotiv sektöründe degilim artık bundan sonra lastik sektörüne geçtim yazlık ve kışlık lastiklerde yardimci olmaya calisirim
                          2015 leon fr

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigitihsan18
                            Otomotiv sektöründe degilim artık bundan sonra lastik sektörüne geçtim yazlık ve kışlık lastiklerde yardimci olmaya calisirim
                            Hayırlı olsun abi. Firma isim ve iletişim bilgilerini paylaşmanda bir behis yok bence.
                            34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Aslinda benimle arkadaslar Dalga geistreich neden opel neden 2.0 diye bmw de calisiyorum diye bmw almak zorundamiyim...
                              : )) opel Das Auto

Yorum

Orjinal yazı sahibi: avrupaslan70
                                Aslinda benimle arkadaslar Dalga geistreich neden opel neden 2.0 diye bmw de calisiyorum diye bmw almak zorundamiyim...
                                : )) opel Das Auto
                                Siz Türkmüsünüz yoksa Google Translate mi kullanıyorsunuz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                                X