Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Saab 9-5 ve İnsignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Saab 9-5 ve İnsignia

Alt yapı aynı olmasına rağmen Saab E segment,İnsignia D segment içinde yer alıyor..
    Bildiğim kadarıyla Alman'ların arabası,İsveç'in kızları üst sınıf olmaz mıydı..?
    Opel-İnsignia 2.0 cdti Edition-Elegance
    Temmuz-2011
    Siyah

Ynt: Saab 9-5 ve İnsignia

Süpersin ya.....

Yorum

hakkaten ya benim de dikkatimi çekmedi değil bu konu

Yorum

muhabbet olsun diye yazdım ama demek ki aradaki 10 cm'lik fark önemliymiş )Saab 9-5'de artı anlamda ne eklemiş olabilirler ki ''E'' segment olmuş..?

Alt yapı...
        Yalıtım...
        Elektronik aksam...
        Dinamikler..
        Acaba fark nerede..yazlnızca boyutunda mı sizce..?

Temmuz-2011
        Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kozan
          muhabbet olsun diye yazdım ama demek ki aradaki 10 cm'lik fark önemliymiş )Saab 9-5'de artı anlamda ne eklemiş olabilirler ki ''E'' segment olmuş..?

Alt yapı...
          Yalıtım...
          Elektronik aksam...
          Dinamikler..
          Acaba fark nerede..yazlnızca boyutunda mı sizce..?

saab için şunu söyleyebilirim ki çok sorunsuz ve çok performanslı araçlardır,ucak firmasının üretimi olmasıda cabası zaten iç tasarımı kokpiti anımsatır ama e sınıfı olmasını gerektirecek muhtemel ağırlığı ve boyutudur bilmiyorum net ama insigniadan ağır bi araçtır diye düşünüyorum ve segmemtler ağırlık uzunluk en ölçlerine göre değişiyor heralde...

Yorum

Premium oluşuyla ilgili sanırım,karoser farkı biraz daha kaliteli plastik ve 10 cm uzunluk bir de etiket Saab 9-5.
            Temmuz-2011
            Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kozan
              Premium oluşuyla ilgili sanırım,karoser farkı biraz daha kaliteli plastik ve 10 cm uzunluk bir de etiket Saab 9-5.
              valla şu kadarını söyleyeyim saab da saabdır hani yedek parca ve yaygın servis ağı olsa idi bu zamana kadar çoktan alıp binmiş olurdum taraı var arabanın

Yorum

saab 9-5 i 2 ay önce tesadüfen gördüm internette hasta oldum özellikle ön camın içine yerleştirilmiş hız ibresi mükemmel olmuş ama dizel modeli 120.000 tl civarı neredeyse a-5 e yakın o paraya değmez bence insignia varken

Yorum

Orjinal yazı sahibi: colemerik34
                  saab 9-5 i 2 ay önce tesadüfen gördüm internette hasta oldum özellikle ön camın içine yerleştirilmiş hız ibresi mükemmel olmuş ama dizel modeli 120.000 tl civarı neredeyse a-5 e yakın o paraya değmez bence insignia varken
                  şimdi saab a haksızlık etmeyelim saab ne vaad ediyorsa gerçekleştirebilen bi makina hatta yer uçağı tabirine en çok uyan araba diye düşünüyorum piyasası yok kip arac yollarda görmel bile büyük tesadüf oluyor

Yorum

İşleniyor...
                  X