Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia ve diğer araçlar...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: insignia ve diğer araçlar...

Orjinal yazı sahibi: flying_spur
    Konu baya eski kalmış ama yine de yazalım Denizli Muğla arasında lacivert cosmo 1.6 turbo ile karşılaştık.Sahibi forumdandır belki de.Camlar filmliydi içini göremedim ama neyse biraz yürüdük araçla 2-3 boy önde gittik 180 190a kadar sonra yol verdik ama gidişi çok iyiydi aracın gerçekten beğendim
    sizin aracınız ne?
    F30 Sport+

Yorum

320d 163lük versiyon

Yorum

sizi egçti mi yani? yanlış anlamayında eskiden astram vardı benim ordan bi kuyruk acım varda 320 d lere) ondan soruyorum
        F30 Sport+

Yorum

320 D ler güzel gidiyor ama ben bir kaç tanesiyle oynamıştım yeni çıkan 2010-2011 ler olması lazım 320 d ler 183 hb oldu 1.6 bir motora gaçildiklerini duyunca BMW mühendisleri biraz daha çalışmışlar şaka bir yana BMW 320D serinin en güzel araçlarından hem yakıt tüketimi hemde performansı güzel ama gel gelelim aracı almaya kalktığınızda sigara küllüğü bile 50€ ve her şeyi opsiyonel artık gerisini siz düşünün maliyet olarak

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Dün İzmirde yabancı plaka bir insignia gördüm siyah mat renk oldukça hoş duruyor.Ama 16'' astra jantı vardı

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
            17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
            35GB5825  A Rh+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: taner
              Dün İzmirde yabancı plaka bir insignia gördüm siyah mat renk oldukça hoş duruyor.Ama 16'' astra jantı vardı
              Türkiyenin yolları kötüdür diye 20" leri çıkartıp 16" takmıştır haha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                gel gelelim aracı almaya kalktığınızda sigara küllüğü bile 50€ ve her şeyi opsiyonel artık gerisini siz düşünün maliyet olarak
                aslında güzel birşey ama isim BMW olunca araba ismi yüzünden pahalı olmasıyla birlikte opsiyonlarının da pahalı olması çok kötü
                keşke Opel'de de Almanya'daki gibi herşey opsiyonel olsa, hiçbir kısıtlamamız olmasa keşke...
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                  sizi egçti mi yani? yanlış anlamayında eskiden astram vardı benim ordan bi kuyruk acım varda 320 d lere) ondan soruyorum
                  Dediğim gibi 180 190a kadar bastık roll gibi geçemedi arkadan 2 boy fark açtık .Daha sonra yavaşlayıp yol verdik arabadakiler rahatsız oldu o yüzden gelip kendi geçemedi yani

Yorum

320 D ler güzel gidiyor ama ben bir kaç tanesiyle oynamıştım yeni çıkan 2010-2011 ler olması lazım 320 d ler 183 hb oldu 1.6 bir motora gaçildiklerini duyunca BMW mühendisleri biraz daha çalışmışlar şaka bir yana BMW 320D serinin en güzel araçlarından hem yakıt tüketimi hemde performansı güzel ama gel gelelim aracı almaya kalktığınızda sigara küllüğü bile 50€ ve her şeyi opsiyonel artık gerisini siz düşünün maliyet olarak
                    Aynen haklısınız bizim aracımızda da küllük yok mesela Performans konusunda ya sizin geçtiğiniz araçların şoförleri iyi değildi yada bizim geçtiğimiz aracın şoförü başarısızdı. 2 iyi şoförle deneyip görmek lazım veriler çok yakın.Ama kişisel tahminim 200-220ye kadar 320nin önde götürüceği ve daha sonra turbonun ve benzinli motorun avantajı ile insignianın öne geçiceği

Yorum

Bence esaz farkı oluşturan kasa, Bmw 3 serisi küçük bir kasa Insignia ise Bmw 5 serisi bir kasa sonuçta küçük kasa dar makaslara daha rahat girer bana göre artısı bu olur diye düşünüyorum geçen 23 nisanda A6 3.0 TDI ile Ankara yolunda biraz gittik BMW 320 ve Insignianın motoruna göre çok güçlü olmasına rağmen 230-240 larda atak yapmaya çalışıyor fakat geçemiyordu
                      http://www.insigniateam.com/forum/in...sg8196#msg8196

Yorum

Bence esaz farkı oluşturan kasa, Bmw 3 serisi küçük bir kasa Insignia ise Bmw 5 serisi bir kasa sonuçta küçük kasa dar makaslara daha rahat girer bana göre artısı bu olur diye düşünüyorum geçen 23 nisanda A6 3.0 TDI ile Ankara yolunda biraz gittik BMW 320 ve Insignianın motoruna göre çok güçlü olmasına rağmen 230-240 larda atak yapmaya çalışıyor fakat geçemiyordu
                        http://www.insigniateam.com/forum/in...sg8196#msg8196
                        Dediğiniz gibi 220den sonra 230 240 gibi hızlarda benzinli motorların ivmelenmesi daha iyi oluyor.Kaldı ki 320d ler 245de gaz kesiyor

Yorum

cok ayip soylemesi volvo s60'i 1.9 caddy gectim toz yuttu

Yorum

3 kasa bmw ebat olarak insignia kullananlara biraz kucuk geliyor. ben sahsen 5 kasadan sasmam.

bmw 5.16 180 ps cikarsin yarin alirim sahsen. 2000 motor olunca is degisiyor.

Yorum

İşleniyor...
                            X