Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kaçış

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kaçış

daha yer olsa yazıcaklarmıs

Polisten kacmanın bedeli

Gecen sene ehlıyet ruhsatımı evde unutmusum yakın bır mesafeydı alkol wardı ama cok fazla degıl ,eger dursaydım 2 sene ehlıeyetım gıdıcektı kactım sonuc bu plakaya yuklu mıktar ceza geldı sız sız olun alkollu araba kullanmayın

30 1/b
    Diğer eksiklik ve bozuklukları bulunan araçlarla, görüşü engelleyecek veya bir kaza halinde içindekiler için tehlikeli olabilecek süs, aksesuar, eşya ve çıkıntıları olan araçları kullanmak,karayolunu kullananlar için tehlike yaratacak şekilde olan veya görüşü engelleyecek ve çevredekileri rahatsız edecek derecede duman veya gürültü çıkaran araçları kullanmak

47/1aTrafiği düzenleme ve denetimle görevli Trafik zabıtası veya özel kıyafetli veya işaret taşıyan diğer yetkili kişilerin uyarı ve işaretlerine uymamak.

73
    Araçları, kamunu rahat ve huzurunu bozacak veya kişilere zarar verecek şekilde saygısızca kullanmak, araçlardan birşey atmak veya dökmek, seyir halindeyken telefonla konuşmak

47/1b
    Trafik güvenliği ve düzeniyle ilgili olan ve yöantmelikte gösterilen diğer kural, yasak, zorunluluk veya yükümlülüklere uymamak.

Ynt: Kaçış

Geçmiş olsun

Polisten kaçılmaz neyse hatamız katlanırız

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İyiki kaçmışsın Tolgacım kaçmasan cezan daha fazla olcak artı ehliyet gitcekmiş şarja...

İçki bütün kötülüklerin anasıdır ....Ana gibide yar olmaz )
      2012 Opel Astra H CDTI 90 hp
      2012 Opel Astra  J sport+stil paket 1.4 140hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can
        İyiki kaçmışsın Tolgacım kaçmasan cezan daha fazla olcak artı ehliyet gitcekmiş şarja...

wallahı fena hepsı 20 puandı her turlu gıdıodu

Yorum

Geçmiş olsun... Her konuda dikkatli olmak lazım... Kaçma esnasında sonuçlar daha da farklı olabilirdi... police

Yorum

geçmiş olsun, iyi kaçmışın walla

Yorum

Geçmiş olsun Tolga kardşsim.
              Neyse aslında ucuz atlatmışsın desek yeridir. Allah daha kötüsünden saklasın.
              Paylaşman her yonden iyi oldu. Hem derdini paylaşmış olsun. Dostlar olarak halinden anladık.
              Hem de ibretlik bir durum var. Yapılmaması gerekennkusurlu hareketler yönünden.
              Umarım en kısa zamanda bu olaydan sana kalan moral bozucu duygulardan kurtulursun.
              Sahi şu teklif ettiğin futbol organizasyonu için tekrar harekete geçsen? Havalarda iyiden iyi'ye gidiyor.
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

wallahı olur bana her gun uygun cogunluk haftasonu mu ıster ama gunu alıcz kapora falan verıcez kesın bulmamız lazım

bahcelıevler anadolu lısesındekı saha guzel otoparkı kocaman sıkıntı ollmaz bence 10-11 arası ııdır bence

Yorum

walla ya, artık yapalım bi halı saha maçı

Yorum

Valla Emrenin Halı sahasını gördüm gerçekten süper Gölyakada bir hafta sonu gitsekmi ne yapsak mesafe biraz uzak ama haha haha haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşte fikir. +1
                      Fatih bey, Tolga bunu yeni bir konudan devam edelim.
                      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Valla burada bazı arkadaşların yorumlarını okuyunca şaşkınlığımı gizleyemediğimi söylemek istiyorum.

Tamam arabayı ehliyet ruhsat kullanmaz. Yine de insanın yanında olması lazım. Ama unutulmuş olabilir, onu geçtim.

Ama insanlar ne mantıkla, içkiliyken araç kullanır! işte bunu ben anlayamıyorum. hadi kendi canını düşünmüyor. peki ya başkalarının canı? hiçmi önemi yok bunların? hele bazı arkadaşların "içki gibi yar olmaz" "iyi kaçmışsın!" tarzı yorumlarını okuyunca gerçekten çok üzüldüm.

zaten içkili birinin bir de polisten kaçmaya çalışma çabaları işi hepten tehlikeli boyutlara getirir.

o yüzden nacizane görüşüm ne içkili araç kullanın ne de polisten kaçın. bunun sonucu çok pahalıya patlayabilir.

Yorum

zaten burda demeye calıstıgımız o canım sıkkında ıstemeden yapılmıs bırseydı ve de cevreyı rahatsız edıcek bı durum yoktu arkadasımı eve bırakcaktım 2 dakıkalık bır mesafe ve de edrnedeydı o saatte ne dısarda ne de trafıkte kımse kalmıyor. yaptıgımın kötu bsy oldugunu yazdım ben zaten o yuzden polemıge gerek yok su anda da alkollu kullanmıyorum. Unıversite caglarında olan bı olay bu gercı cok uzun bı zaman yok ama unıversıte bıtınce ınsan az bırsey de olsa degısıo.

Bızde sızın nacızane gorusunuze benzer seyler yazdık zaten okursanız gorursunuz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ufuk Can

Bağdat gibi diyar diyecektin Bağdatın diyarlığı kalmadı :P
                            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                            [center]

Yorum

İşleniyor...
                            X