Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ARACIMIN PERFORMASI AZALIYORR...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ARACIMIN PERFORMASI AZALIYORR...

ARKADAŞLAR

2010 MODEL 1.6 EDİTİON ELEGANCE 180 HP ARARCIM VAR. ARACIM ŞU AN 9800 KM DE İLGİNÇTİR. SON 2 AYDA PERFORMNAS KAYBI YAŞADIM. YĞKSEK DEVİRLERDE ATAK DEĞİL. DÜŞÜK DEVİRLERDE İSE BAYILIYOR. SERVİSE GÖTÜRÜYORUM HERŞEY NORMAL DİYORLAR. AMA KESİNLİKLE İLK ALDIĞIM DÖNEMDEKİ GİBİ DEĞİL. HERHANGİ BİR UYARI YAZISI DA ALMIYORUM ARABADAN. AMA BU İŞE CANIM ÇOK SIKILIYOR.

ACABA BEN Mİ YANLIŞ HİSSEDİYORUM DİYE DÜŞÜNÜYORUM AMA KESİNLİKLE FARK VAR. EŞİM DE KULLANINCA AYNI ŞEYİ SÖYLÜYOR. ARABADAN SOĞUDUM GERÇEKTEN

CHİP TUNİNG YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM BU YÜZDEN.

BÖYLE BİR ŞEY YAŞAYAN VAR MI ?
    Doctor

Ynt: ARACIMIN PERFORMASI AZALIYORR...

bence başka bi servise götürün çünkü bazı servislerin aaaa dediği yere hayır bu bbbb diyorlar chip olayına gelince sitede yaptıran arkadaşlarımız var cokta memnunlar onlarla görüşebilirsiniz
    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

yazılım güncellemesi varmı yokmu onu öğrenin tekrar servise gidip arabayı bilgisayara bağlasın baksınlar varmı yokmu ondan sonra sorun kalmaz büyük ihtimal ben dün yaptırdım sizde takip edin
      2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

1 HAFTA ÖNCE GİTTİĞİMDE YENİ YAZILIM YOK DEMİŞLERDİ. BU YAZILIM YENİ Mİ GELDİ ACABA. ANLAMADIM Kİ.
        Doctor

Yorum

yazılım güncelleme işi her servise girdiyinde bakılıyor diye biliyorum her arabanın değişik güncellemesi var bence servis kesin bakmıştır güncelleme işine
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Performans düşüklüğü sadece üst devirlere mahsus bir durumsa aracın turbo sisteminin çalışmasında problem vardır. Eğer 1000- 2000 devir aralığında bile eskisinden daha kötü diyorsanız, kullandığınız benzinciden tutun da aracın baskı balatasına kadar her şeyi değerlendirmek gerekecek.
            2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

bilemiyorum ki. servisde adamalr hiç birşey yok diyorlar. ama kullnırken ben keyif almıyorum. o zaman ben ne yapayım bu arabayı. satacağım valla
              Doctor

Yorum

Akunun kutup basini sokup takin sorununuz duzelecek

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: plasticos
                  bilemiyorum ki. servisde adamalr hiç birşey yok diyorlar. ama kullnırken ben keyif almıyorum. o zaman ben ne yapayım bu arabayı. satacağım valla
                  Yorum yazmamaya gayrette gösterdim ama tecrübemi paylaşayım;
                  Çok araç sahibi oldum hiç birzaman ilk zamanlarda ki performansı ilerleyen zamanda hissedemedim İlk arabam 130 bg idi çok hızlı gittiğini çok seri olduğunu düşünürdüm sonrasında bu arabanın yavaş gittiğini düşünmeye başlamıştım alışmıştım hızına,
                  insigniayı aldığımda çok seri hızlı olduğunu hissediyordum alıştım yetmemeye başladı performans arttırmanın yollarını aradım ekzost yaptırdım chip yaptırdım intake yaptırdım 240 bg lere dayandı araba heh bak iyi hızlı gidiyor dedim,derken derken şimdi bunada alıştım sanki araba ilk yaptırdığım gün ki gibi gitmiyor gibi geliyor halbu ki gidiyor bu birazda arabaya alışmak İlk defa tatlı birşey yemek gibi ilk başta çok güzel gelir ama her gün yedikce sanki o ilk gün ki tadında değildir halbu ki tatlı aynı tatlıdır
                  Biraz piskolojik hepimiz yaşıyoruz bazen bu durumu bence...
                  En güzel yolu bi dyno ya cıkartın 170-180 ps arası bi değer cıkarsa aracın bi sıkıntısı yoktur en azından içiniz rahat etsin güzel bi aracınız var alternatifi kısıtlı...

Yorum

Dyno konusunda yardımcı olabilirim Ankaradasınız beraberde gidebiliriz

Yorum

gidemezsin abi sen bu forumdan senin bilgilerine ihtiyacım var
                      Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
                        Kardeşim benim

Yorum

Farkındaysanız abilerimiz bir çok öneride bulunmuş, dyno'dan, araç akü kutbundan, turbo ve baskı balatadan diğerlerine. Emre abimin dediği şekil en doğrusu olucaktır. Dyno'da tüm değerlerini ölçmüş olacaksınız en azından içinizi rahatlatırsınız zaten allah göstermesin bi problemi varsa ise orada çıkacaktır.

Dyno'ya sokmalısınız

Yorum

Yok nereye gider ya otur la oturduğun yerde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
                              Yok nereye gider ya otur la oturduğun yerde
                              Insignia Club Turkiye | Genel Konular | Genel Sohbet | Diadavidoff - 06 MDN 18 Hoşçakalın İnsigniateam Ailesi bölümünden
                              Sufyan'nın mesajı
                              Orjinal yazı sahibi: Sufy
                              Bizim oralarda bir aksi iş oldumu .. büyükler küçüklere nasihat verirdi ama doğru ama yanlış saygı çercevesinde küçüklerde büyükleri kırmazdı sineye çekerdi büyüklerde amanla eksiğini görür . kendini düzeltirdi.. söz dinlemeyenide haydarla ıslatırlardı ) haydarı büyüklerden biri olarak ısladım duruyorum... aklınızıı başınıza alın
                              http://www.insigniateam.com/forum/in...6.0#quickreply

Siz merak etmeyin yarın "ATATÜRK'e SAYGI ve ANITKABİR ZİYARET" Etkinliğinde ATATÜRK'ün kabri başında en güzel ifadeyi ben alacağım.
                              Şimdiden hazırlansan iyi olur EMRE..... ihihi haha

Yorum

İşleniyor...
                              X