Duyuru

Collapse
No announcement yet.

fabrika hatası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• fabrika hatası

10 ekımde kısmet oldu insignia(1,6 turbo)
    aldım 3 gun kullandıktan sonra aracta su kaybı oldu yol bılgısayarında
    sogutucu eksık sogutucu ekle dıye yazı gectı o dakka da opel asıstan ı aradım sorunumu belırttım
    ılgılenen arkadas 5 dakıka ıcınde gerı arayacagını soyledı ve bır teknık elemanla benı gerı aradı
    teknık eleman o anda cekıcı yollanmasını talep ettı ve toplamda 30 dakıka ıcınde benı bulundugum yerden aldılar servıse ulastırdılar servıste gereklı tesler yapıldı ve termostat blogunda kacak belırlendı bıraz canım sıkıldı ama yınede olsun dedım 3 gun ıcınde yenı parca gelecegı soylendı bende 3 gun arabasız naparım dıye dusunurken servıs danısmanı
    opel asıstanı aradı ve kıralık arac talep etti ve 5 dakıka sonra asıstan tekrar benı aradı ve bı adres vermemı ve verecegım adrese 2009 model laguna gonderecegını ve bu iş karsılıgında kesınlıkle hiç bir ücret talep edılmeyecegını bıldırdı cok memnun oldum nekadar ilk gunden arıza cıkarsada o dakkada unuttum ve özel bı fırma adresıme kadar aracı getirdi 3 gun o aracla ıdare ettim vede sonunda insignia ma kavustum bunu forum ekıbıyle paylasmak istedım cok düzenli vede hızlı bı hizmet aldım cok memnun kaldım arkadaslar boyle bı durumla karsılasırsanız ılk işniz asıstan ı aramak olsun
    ali

Ynt: fabrika hatası

aynı uyarı benim aracımdada oldu sogutucu eksik diye yazı çıktı assistantı aradım bana normal su eklememi söylediler.
    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

geçmiş olsun, sorununuzun bu şekilde giderilmesi sevindirici bir durum. umarım bu kaliteli hizmeti bırakmazlar
      InsigniaTEAM

Yorum

aynı problemi 200 km yaşadım su eksik yazısı cıkınca evde bakarım diye düşündüm 4-5 km sonra baktıgımda sogutma su deposunda damla su kalmamıştı azda haralet yaptı asist cekti aracı yarım saat kontrol ettiler kacak yoktu sorun anlaşılamadı tekrar olmadı 5000 de

Yorum

güzelmiş, opeli tebrık etmek gerek, yeri gelince yerden yere vurmasını biliyoruz, bu seferde opeli tebrik etmek gerek bence....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
            güzelmiş, opeli tebrık etmek gerek, yeri gelince yerden yere vurmasını biliyoruz, bu seferde opeli tebrik etmek gerek bence....
            evet umarım tüm olası sorunlar bu kadar basit olur ve bu kadar kaliteli ve sorunsuz hallolur

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Benimde termostat değşmişti kampanyadan.Önmeli bi durum değil

2011 Astra J Sport 1.3 Eco - Siyah - Navi

Yorum

hocam keşke görüştüğünüz kişinin adını alsaydınız. herkes o kişiyle görüşürdü. Zira bu şekilde hızlı ve etkin çözümler alan çok fazla kişinin olduğunu sanmıyorum.

Yorum

Aslında hep olumsuz taraflar tartışılıyor iyi tarafları görüşülmüyor Tebrikler Opel Türkiye

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Süper bir servis sonrası hareket
                    Laguna yerine Yeni Astra da beni keserdi

Yorum

İşleniyor...
                    X