Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nerdesiniz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Nerdesiniz?

Ey Insignia sahipleri ve sevenleri. Nerdesiniz??? Bu forum niye bu kadar boş

Ynt: Nerdesiniz?

DH den kopamıyolarki...

Yorum

Yaw oraya girmişken, bu foruma da girsinler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: viperking
        Yaw oraya girmişken, bu foruma da girsinler
        bizimde temennimiz bu yönde ihihi
        InsigniaTEAM

Yorum

yaw bu forumun lokomotifi araç sahipleri ama o kadar üye olupta insigniası olanlardan kaçı aracı hakkında olumlu-olumsuz bir fikir beyan ederek konu açtı ki,hareket olacak forumda.daha doğru düzgün foto galeri bile oluşmuş değil.insanlar kendinden ve kendini ilgilendiren şeyler bulmadıkça forumda canlama beklemiyorum.foruma en çok insignia sahipleri katkı vermeli ve ayrıca gerekli düzenlemelerde en kısa sürede yönetici kardeşim Çağrı tarafından yapılmalı.yanlız bu konuda Çağrı'yada yardımcı olmak lazım.ayrıca çağrı bence foruma zaman ayırabilecek,pcye hakim ve forum konusunda tecrübeli bir iki moderatör bulmalısınız.özellikle ankara-istanbul-izmir sorumlusuda olacak ayrı ayrı şehirlerden olsa bu yöneticiler çok iyi olur.tabi illa bu 3 şehirle sınırlı olmasına gerek yok tabi.
          saygılarımla...

Yorum

düzenlemeler şuan 1. planda, kesinlikle yapılması lazım. ancak ne yazıkki 2 haftadır internete giremiyorum. öğrenci evinin internet faturasını yaz döneminde ödeyememiştik, biriken faturalarda şuan biraz zorluyor ihihi
            faturanın az bir kısmı kaldı, en kısa zamanda internete kavuşacağım inşallah şuan cafeden yazıyorum.

düzenli internet erişimi sağladığım zaman forumu geliştireceğiz umarım.
            InsigniaTEAM

Yorum

çağrı kardeş bana üniversite günlerimi hatırlattın yaw)
              F30 Sport+

Yorum

konu ile çok alakalı olduğu sölenemez ama gökhan hoca ' mında bu forumda olduğunu farkettim ama foruma girdiğimden beri hiç online olduğunu görmedim . acaba ; kendisi ile ilgili bi problem mi var ? gökhan_55 nickli gökhan hocam mesajımı görüyosan , bişiler yaz ...

Yorum

avatarını değiştirmiş, buralarda
                  InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                    avatarını değiştirmiş, buralarda
                    fark ettimde , cevap vermiyo ...

Yorum

geldim geldim burdayım: valla bu aralar çok yoğunum nete bakamıyorum bile ama kusura bakmada ben seni çıkaramadım
                      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                        geldim geldim burdayım: valla bu aralar çok yoğunum nete bakamıyorum bile ama kusura bakmada ben seni çıkaramadım
                        vwturk murat ben . burdur ' dan . toplu msn görüşmesi desem ...

Yorum

oo muratcım naber? nerden buldun bizim siteyi bakayım)
                          F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                            oo muratcım naber? nerden buldun bizim siteyi bakayım)
                            iidir abi saolasın . senden naber ? sorunun cevabı , yeni üye mesajımda var . oraya bakabilirsin ...

Yorum

hemen bakıyorum bu arada bende iyiym arabayı yeniledim yine
                              F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                              X