Duyuru

Collapse
No announcement yet.

arabanın önündeki kamera ne işe yariyor lütfen yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• arabanın önündeki kamera ne işe yariyor lütfen yardım

2010 opel insigna full var bizde. ama arabayı alalı 1 yıl olucak daha hicbirşeyi cozemedik. özellikle arabanın ön camın ustunde bi kamera war ne işe yaradığını bilen varsa lütfen söylesin teşekkürler. bide bize cd göndericeklerdi o ne işe yarıyıcak tşk.

Ynt: arabanın önündeki kamera ne işe yariyor lütfen yardım

Merhaba arabanın önündeki kamera saniyede 30 fotoğraf çekip yol bilgisayarına yollayarak yol üzerindeki tabelalar hakkında uyarı yapmaya çalışıyor. Fakat malum yollarimızdaki tabelalar çok düzgün olduğundan! bu özellik türkiye ye kapatılarak getiriliyor diye biliyorum.
    Cd de sanırım dvd800 güncelleme cd olabilir yada cd500 sistemi cd ile çalışıyor galiba

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Üzgünüm, araçlarda yer alan kamera görünümlü cihaz gerçek kamera değil. Şerit değiştirme ve trafik tabelası okuma özelliğine sahip araçlarda gerçek kamera var. Bizim araçlardaki kamera görünümlü cihaz sadece gece-gündüz durumunu algılıyor. GPS ve Farlara yardımcı oluyor. Bizde eskiden sadece yazılımın açtırılması ile tafik tabelası okuma özelliğinin çalışacağını düşünüyorduk ama iş o kadar basit değil. Böyle bir özellik Opel Türkiye tarafından istenmediği için kamera yerine sadece fotocell özelliği olan bir algılayıcı konmuştur. maad
      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
        Üzgünüm, araçlarda yer alan kamera görünümlü cihaz gerçek kamera değil. Şerit değiştirme ve trafik tabelası okuma özelliğine sahip araçlarda gerçek kamera var. Bizim araçlardaki kamera görünümlü cihaz sadece gece-gündüz durumunu algılıyor. GPS ve Farlara yardımcı oluyor. Bizde eskiden sadece yazılımın açtırılması ile tafik tabelası okuma özelliğinin çalışacağını düşünüyorduk ama iş o kadar basit değil. Böyle bir özellik Opel Türkiye tarafından istenmediği için kamera yerine sadece fotocell özelliği olan bir algılayıcı konmuştur. maad
        Bu yazdıklarınızdan emin misiniz? Zira araçta otomatik uzun far sistemi var, ve kamera olmadan bunun çalışması imkansız.

Türkiye'de o kamera benim bildiğim sadece Otomatik Uzun Far Asistanı'nda işlev görüyor.
        '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
        '15 BMW 118i LCI

Yorum

İşleniyor...
        X