Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CRUISE CONTROL

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• CRUISE CONTROL

Arkadaşlar selam,

Dün defalarca denememe rağmen cruise çalışmadı, Yolda iki kere stop ettim ama yine olmadı. Bankaya uğradım 5 dakka filan oyalanmadan sonra yeniden bindiğimde bu sefer çalıştı. Başınıza gelen oldu mu hiç acaba?

Birde 2007 vectra"dan sonra Insıgnıam bilgisayarı biraz geç algılıyor gibi geliyor bana mesela anlık yakıt tuketimi vectra ile arasında 1-2 saniye fark var. Bu farkeden oldu mu hiç?

Emre
    1.6 180 bg cosmo Dvd+navi- Beyaz

Ynt: CRUISE CONTROL

mrb cruıse controlu nasıl calıstırıyosunuz normalde? pekı?

Yorum

Bu olay çok nadirde olsa olabiliyor dediğiniz gibi 5-10 dk kapatmlardan sonra düzeliyor eğer bunu çok sık yaşıyor iseniz servise gidin güncellemesi vardı yükletin %99 düzeliyor korkulacak bir durum değil

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Eminim Opel servislerin haberleri yoktur Çok ilgisizler. Yoğunluklarıda çabası. Yazılımsal bir sorun olduğu kesin. Dediğiniz gibi update çıkmış mı baktırmak lazım. Tşk.

Emre selam,

Çalıştırmak bilmediğimiz başka yöntemler mi var sanki Düğmesine basıp tekerliği döndürüyoruz. Ne amaçla sordun anlamadım çalıştırma olayını?

Yorum

Yanlışda olabilir ama cruıse control'ün çalışması için bildiğim kadarıyla yola çıkıldıktan sonra en azından 1 kere frene basılması gerekiyor.
          2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Evet haklısın, zaten sıstem uyarıyor frene bas dıye. Ama sorun cruise devreye gırmedı. Yazılımsal kesınle.

Yorum

İşleniyor...
            X