Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Honda Accord 2.2 192 hp vs 1.6 t

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Honda Accord 2.2 192 hp vs 1.6 t

yürüyen var mı arkadaşlar honda 2.2 ile ? benim arkadaşımın arabası var bindim fakat insigniadaki gibi bana bir ivme vermedi sanki biraz ağır kalıyor..hani içimden ben bununla çok rahat yürürüm dedim.

honda 2.2 192 hp triptronik.

bilginiz var mı ? 1.6 t ile nolur
    Hırs ile azim aynı şey değildir.

Ynt: Honda Accord 2.2 192 hp vs 1.6 t

kalkısta belkı 4*4 avantajını kullanalbılr ama ınsgınıa alır

Yorum

honda accordlarda 4x4 yok ? bende öyle birşey yazmadım..acaba nereden anladınız 4.4 olduğunu

Yorum

toltun karıstırmıstır belki crv yle falan, fakat ivmelenme yanıltır insanı hacim, yüksek devir uyku kacırttırır
        kg önemli ne sekilde deniceksiniz birde

Yorum

pardon ya aklım hondanın jıpıne gıttı nedense bırden crvyle karıstrdım dedıgınız gıbı kusura kalmayın

vtec bu bellı olmaz dyrm o zmn

Yorum

Trafikte bana denk gelmişti iyi gidiyor ama 1.6 lar kadar atik gelmedi bana aynamdan izledim hep

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Benim bildiğim accord larda 2.4 196hp motor var..2.2 olanlar dizel diye biliyorum.Hangisi geçer konusunda da 2.4 accord yüksek devir çevirebildiğinden belki alabilir..denenmeye değer

Yorum

Evet bende karistirmisim..2.4 196 hp..bana sanki agir geldi arac..insignia kadar atik degil..son hizlarda mutlaka alacaktir..benim demek istedigim kalkis..mesela isiklarda denk geldik denemeye deger mi yoksa rezil mi oluruz..0-400 ya da 0-500 metre gibilerinden

Yorum

techturkey'de Accord 2.4 sahibinden alıntı

Opel Insignia stock bir vti'yı çok çok çok rahat bir şekilde geçer...
                  Neden bu kadar iddaalı bir yorum yaptım diye soracak olursanız...
                  Malum hem Rol vtec hem de 2.4Accord sahibi birisiyim.

KRC Vtec şeref usta tarafından ilk alındığında üzerinde filtre egsoz warken Accord ile denedik, 3 denemede de accord filtre egsozlu vtec'i geçti, vtec kafa dahi çıkaramıyor, vtec son hızına ulaşana kadar accord hep önde oluyor.

Yine 2.4 Accord ile stock oğlu stock insignia'yı denedik (RS Erdi'nin aracı). 2. vites 60 tan bastık uzuyor opel, 80den bastık uzuyor opel, en son deneme olsun diye 100km den bastık ki 100 ile giderken accord 2.viteste 6000dewir üzeri hani belki geçeriz dedik, çok kısa bir süre öne çıksada opel anında yetişip geçiyor.

Yani Aynı araba ile karılaştırmada yer alan 2 arac ile denedim, insignia'nın çok bariz bir üstünlüğü war "maalesef" stock vtec'e karşı...

Ha şimdi bendeki rol vtec ile deneyesim war erdinin stock insignia ile ama benzin olmuş 4tl,ne gerek war

Not: Kişisel Yorum değil,Bizzat her 2 araç ile deneme sonucudur. Opeldeki manuel 6 şanzımanın oranları çok iyi ayarlanmış,turbo ile uyumu çok başarılı...
                  InsigniaTEAM

Yorum

Vay beee helal insignia clapclap
                    bence kalkışlarda ara hızlanmalarda accord'u üzersiniz bi kapışın merakla bekliyorum ama dikkatli pls..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      techturkey'de Accord 2.4 sahibinden alıntı

Opel Insignia stock bir vti'yı çok çok çok rahat bir şekilde geçer...
                      Neden bu kadar iddaalı bir yorum yaptım diye soracak olursanız...
                      Malum hem Rol vtec hem de 2.4Accord sahibi birisiyim.

KRC Vtec şeref usta tarafından ilk alındığında üzerinde filtre egsoz warken Accord ile denedik, 3 denemede de accord filtre egsozlu vtec'i geçti, vtec kafa dahi çıkaramıyor, vtec son hızına ulaşana kadar accord hep önde oluyor.

Yine 2.4 Accord ile stock oğlu stock insignia'yı denedik (RS Erdi'nin aracı). 2. vites 60 tan bastık uzuyor opel, 80den bastık uzuyor opel, en son deneme olsun diye 100km den bastık ki 100 ile giderken accord 2.viteste 6000dewir üzeri hani belki geçeriz dedik, çok kısa bir süre öne çıksada opel anında yetişip geçiyor.

Yani Aynı araba ile karılaştırmada yer alan 2 arac ile denedim, insignia'nın çok bariz bir üstünlüğü war "maalesef" stock vtec'e karşı...

Ha şimdi bendeki rol vtec ile deneyesim war erdinin stock insignia ile ama benzin olmuş 4tl,ne gerek war

Not: Kişisel Yorum değil,Bizzat her 2 araç ile deneme sonucudur. Opeldeki manuel 6 şanzımanın oranları çok iyi ayarlanmış,turbo ile uyumu çok başarılı...
                      Herşeyi yaptık olmadı demeye getirmiş....

Yorum

Icim nasil rahat etti..dun biraz alay konusu olmustum..hacim ve hp bakimindan ustun olan accord beni her turlu uzer hic deneyip moralini bozma falan dediler

Yorum

hondayı bu kadar buyutmeye gerek yok ya ınsgınıayla dewam ben dızel 160 hp yle yerım onu

Yorum

dragda accord rollde insignia mı alır ?

Yorum

peki K24 N/A motor, ya oda turbo yaparsa nolur bizim motorlarda biyere kadar yani

Yorum

İşleniyor...
                              X