Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2011 cosmo

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2011 cosmo

2010 navigasyonlusu 48 e satılmıştı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uzman

ama bu araç 2011 ve daha 2000kmdeymiş....

Yorum

benim üç lastiğimde patladı hemde şehirdışında jant ile ilgili sorunum olmadı ama olsada satmaya değecek sorunlar değil bence bunlar
        Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09

kafamdaki rakam 55-56 bin...
          abi normal şartlarda 2011 Cosmo 55-56 bin zaten olamaz.. ama jant ve lastik durumundan bu rakam iyimser bir rakam minimumu maximumu da bu bence de..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: uzman
            o rakama ''ihtiyaç''tan acil satılmıştı

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

gerçekten de pireyle yorgan muhabbeti bu.bnm arabam da daha 5000 de bi denyonun biri geri gelirken çarptı panjur kırıldı.sağ farın içine de su girdi beyin yandı.şimdi sağ far yanmıyor.far bi haftada gelecek en az.ama ben ilk günkü zevkle biniyorum .sen baya bi soğumuşsun daha bi sakin düşün istersen..

Yorum

Öncelikle geçmiş olsun... Geçen hafta kuzenle ufak bi kapışma muhabbeti oldu tam dükkanın önüne geldik arabaları park edecez kuzen beni görmedi geri geri sol kapımı götürdü. Kuzenin araba 2010 mercedes c180 amg benim ki de malum. sol kapı değişecek benim. Kuzenin de arka stop ve tampon. Bu durumda bizim arabaları benzin döküp yakmamız lazım. Benden size dosthane bir tavsiye geçirdiğiniz ufak kaza için ve sıkıntıları için İSYAN etmeyin ŞÜKÜR edin... Beterin beteri vardır sakın unutmayın... Tekrar geçmiş olsun...
                İnsignia 1.6T 180BG Cosmo+DVD800 AKSARAY

Yorum

Bnece de pire için yorgan yakmayın.İsterseniz site aracılığı ile jant ve lastiğini 20 inch ile değiştirdiği için uygun fiyata satan arkadaşlar vardı.Hala duruyorsa onlarla irtibata geçin.Yok illede satacağım diyorsanız yine sitede cosmo donanım araç arayan arkadaşlarda var.İlan bölümünde paylaşabilirsiniz.
                  Kararınız hayırlı olur umarım.
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                  X