Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bulunmaz hint kumaşı 2.0cdti 130HP active select

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bulunmaz hint kumaşı 2.0cdti 130HP active select

Orjinal yazı sahibi: Hakan53
    Anladım abi saol..
    sende sağol...

Yorum

Arkadaşlar herkeze selam, direk konuya giriyorum kusura bakmayın, Bende bu aracı bir türlü bulamadım aracınız hayırlı olsun, sizden demekki önce konuşmuşum çiftkurtlar la bana içi bej demişlerdi ama yarın alırsanız fiyat garantisi vs. dedi diğer yerlerdende 1.500 pahalı idi bende vazgeçmiştim ama beylikdüzü - maslak arasındaki tüm opellere gittim diyebilirim hiç bi yerde yok genelde gelicek diyolar kısa zamanda fiyat garantisi vermiyolar bana şu tarihler arası aracını alıcaksınız gibi bi belge vericekmisiniz diyorum hayır diyolar gelirse kısmet yani gelmezsede kusura bakma dicekler. opel gerçek 10 gün içinde panacotta rengi gelicek dedi fiyatta 67.750, martur otomotiv de 67.500 metro mavi rengine dedi ama ben siyah veya beyaz istiyorum diye vazgeçtim diğer gelecek araçlarda 69.000 den 71.000 e kadar fiyat aldım iyice bunalttılar hayırlsı.

Yorum

Hoşgeldiniz Kendinizi Tanıtma bölümünde tanıtırsanız seviniriz

Diğer bir tarafta gerçekten araç yok ve millet ne bulursa onu alıyor Opel Odak tan Burak beyle temasa geçin size yardımcı olacaktır.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşbuldum, Teşekkürler.

İlk burak beyle görüştüm sağolsun çok ilgilendi fakat nisan sonunda beyaz renk için garanti veremedi, diğerleri gibi yalan söylemedi yani olmadı tekrar görüşücem.

Yorum

İşleniyor...
          X