Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Plakalığı sökme?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Plakalığı sökme?

Park sensörlerini etkilediği ve görüntüyü bozduğu için plakalıkları çıkartıp plakayı tampona yapıştıracağım.Cumartesi günü servise uğradığımda yapıştırma işini orada yaptıracağım.Ama ondan önce plakaları boyatmak istiyorum.Orjinal trafikten aldığımız çift mühürlü plakaları köşeli bir şekilde kalınlaştırarak boyatacağım.Bu iş için plakaları sökmem gerekiyor ancak bir türlü becermedim.Klips vs. vardır diye tahmin ediyordum ama olmadı.Ön plakalık sağa sola hareket ediyor ama çıkmıyor.Arkasından 2 adet vida gibi birşey tutuyor ama onları açmak içinde plakaları sökmek gerekiyor.

Bu plakalıklar nasıl açılıyor??

Ynt: Plakalığı sökme?

plakalıkta takılı plakayı sokmek ıcın altta 2 tane klıps var onlar cıkınca plakayı assagı ıttırınce cıkar.
    2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros
      plakalıkta takılı plakayı sokmek ıcın altta 2 tane klıps var onlar cıkınca plakayı assagı ıttırınce cıkar.
      aynen Ömür abinin dediğini yapacaksın plastik pilakalığın alt tarafında iki tane klips var, bi tornavide yardımıyla (kırmadan ) çıkarıp pilakalığı aşağı ittirip çıkarabilirsin.. bunu pilakalığı boyatacağın yerdede yaparlar bence orada yaptır herşeyi sen uğraşma

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Ben kasabada yaşıyorum.Burada yapıyorlar ama yağlı boya ile.Ben şehir dışında plaka boyası ile yaptıracağım.Araç evde kalacak.Yani o yüzden benim halletmem gerekiyor Birde kenarlarındaki siyah çerveyi sileceğim.

Okuldan dönünce deneyelim bakalım Teşekkürler..

Yorum

plakalığı ömür beyin dediği gibi alttan klipslerini çıkartarak sökebilirsin, yalnız klipslere tornavide takıp kanılttırman gerek, bu esnada klipsleri kırabilirsin, kırsanda önemli değil, daha sonra işine yaramıcak çünkü, tek dikkat etmen plakanı yamultmadan çıkarman, ardından plakanı boyacına verip puntolarını kalınlaştırmasını ve etrafındaki siyah cerçeveyi silmesini sölersin, ardından tomponu güzelce temizleyip, kaliteli çift taraflı bantla güzelce yapıştırırsın....

Yorum

Yardımlar için teşekkürler.Kenarlarını kendim sildim.Arabam ile uğraşmayı sevdiğim için Yarın nasip olursa boyatacağım..

Temsili resim.Bu şekilde köşeli olacak..İnşallah yakışır araca

Yorum

Ben de bu şekil yaptım ama kenarları soyuldu sonra umarım sende böyle bişey olmaz.Yazın plakayı tampondan sökebilirsem app takacam.
              http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
              2.0 CDTI
              Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bende APP takmak istiyorum ama abim sağolsun.Yasal olmadığı için taktırmıyor

Yorum

çok güzel olmuş merak etme, aracı gösteren en önemli yerlerden biri de pilakalar (bıyıkları) )) bu pilakalar arabanın asaletine dahada kalite katacak
                  hayırlı olsun güle güle kullan..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

İşleniyor...
                  X