Duyuru

Collapse
No announcement yet.

TESLİMAT SÜRELERİ ve FİYAT?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• TESLİMAT SÜRELERİ ve FİYAT?

arkadaşlar doğal olarak o kadar para vereceğimiz arabamızın kendi istediğimiz gibi olmasını isteriz.

dün konuştuğum opel bayisinde sport tourer için en az 2 ay beklemem gerektiğini söyledi. ve fiyatın da gelince şekilleneceğini söyledi. bu ne demek oluyor? yani ben gelmemiş araba için baştan herhangi bir pazarlık yapamayacak mıyım? baştan ne kadar vereceğimi bilemeyecek miyim?

asıl önemli mevzu acaba siparişle alan arkadaşlar araçlarını ne kadar beklediler?

(konuyla alakalı olmayan küçük bir soru daha dvd800 gibi donanımların araca sonradan eklenmesi mümkün müdür? ben pek sanmıyorum da..) :/

Ynt: TESLİMAT SÜRELERİ ve FİYAT?

Siz Yinede Pazarlığınızı yapın ve gelen zammın Yüzde farkını veya Kur etkisini ödeyin

Sonradan DVD800/Cd500 takılamıyor bunların yerine Cyclone veya Flyaudio tarzı ürünler takılabiliyor.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Flexride ve sunroof eklenince o süre 3 ayı bulabilir.
      http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
      2.0 CDTI
      Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Bende aracımı Ocak ayı sonunda sipariş verdim.(Özellikleri imzamda mevcut). Banada söylenen 45 ile 60 gün arası aracı teslim edebilecekleriydi.
        Bu ay başında bayi beni arayarak siparişin yeni onaylandığını teslimatını ise 15 Nisandan sonra yapacaklarını söyledi.Sanırım toplam süre 3 ayıda geçecek gibi görünüyor.
        Bayilerin sipariş süreleri gibi konularda yetersiz kaldığı düşüncesindeyim.
        Fiyat konusunda ise tabiki ön pazarlık mevcut ancak fiyatta yapılacak değişiklikler ve kur farkları aynen yansıtılacaktır.
        Bekleme süresi zaten canımı fena halde sıkmakta, gelecek olan aracın fiyatı konuşulan miktardan çok uzakta çıkma olasılığı tuzu biberi oluyor.
        Doğrumu yaptım hatamı yaptım bilmiyorum ama hayırlısı olsun diyorum.

Sipariş üzerine araç getirtecek arkadaşlarada tavsiyem bayinin söylediği zaman aralığının üzerine yaklaşık 1 ay kadar daha beklemeyi göz önünde bulundurmalarıdır.

Beyaz 2011 Insignia 1,6T Cosmo, 19" jant, FlexRide, Sunroof, Ergonomik spor deri, Fly Audio Multimedia

Yorum

Kesinlilke katılıyorum bende aracımı 11 şubatta sipariş verdim bize söylenen nisan 15 gibi teslim edicekleri yönündeydi ama bayiyle en son görüşmemde mayısın ilk haftası teslimatın olucağını söylediler.Malesef opel türkiye işte maad
          <1,6 Turbo Cosmo Beyaz,Dvd 800 Navi,Flexride,Sunroof,19'jant>

Yorum

DVD800 sonradan eklenemiyor ama ilerde ne olacağı belli olmaz. şuan Astra H, Vectra C gibi araçlara orjinal CID ekran ve radyoları (CD70 navi, DVD 90 vs.) sonradan eklenebiliyor, belki ileride Insignia'ya da yapılabilir ama garantisi yok şimdilik
            InsigniaTEAM

Yorum

Ben ocağın ilk haftası sipariş ettim.Şubat 9 teslim aldım.Opsiyon olarak ek bir şey istemedim.Sadece beyaz renk ve krem döşeme istemiştim. Şansıma 18 inç jantda geldi..

Yorum

Opsiyon olarak bişey almadığımız erken geliyo araçlar... Aslında fabrikada 1.6turbo cosmo siyah dvd800,flexride,sunroof,ergonomik deri koltuk opsiyonlu bitane insignia vardı 1 haftada teslimdi ama siyahın bakımı zor olduğu için almadım... Tabi sonradan pişmanda oldum almadığım için ama iş işten geçti bikere...
                <1,6 Turbo Cosmo Beyaz,Dvd 800 Navi,Flexride,Sunroof,19'jant>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hakan53
                  Opsiyon olarak bişey almadığımız erken geliyo araçlar... Aslında fabrikada 1.6turbo cosmo siyah dvd800,flexride,sunroof,ergonomik deri koltuk opsiyonlu bitane insignia vardı 1 haftada teslimdi ama siyahın bakımı zor olduğu için almadım... Tabi sonradan pişmanda oldum almadığım için ama iş işten geçti bikere...
                  Ben alırkende bunlar yoktu beyazda...Sırf o nedenle siyah aldım...ama iyiki almışım...Şans faktörü diyelim...Bayiye gittğinde bile fikrin değişiyo birden bire..

Yorum

Mrb arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Yakın zamanda bir insignia siparişi verip hayırlısı ile bir insignia sahibi olacağım sanırım.

Bana da özel siparişler için teslimat süresi 2 ay dediler ama bu konu üzerinden sormak istediğim bazı şeyler var.

1. si ben HB kasa istiorum fakat türkiyeye getirilmediği söylendi hiç mi imkanım yok szice?
                    2. si şu an fabrikanın özel sipariş almadığı söylendi o yuzden beklıorm.
                    3. sü ise ben bütün opsiyonları almak istiorum+ 20 inc jantlar. Hepsi bence işe yarar ama bazı tuhaflıklar var aracın katalogunda opc line paketi için iç tasarım paketi var ama bundan hiç söz edilmiyor. ayrıca dış tasarım paketi için de sadece arka tamponu orjinal opc tamponu alabilirmiyim acaba? dier kısımları sadece opc line olcak yan ve on marşpiyerler.

Yorum

hoşgeldiniz, öncelikle aşağıdaki linkte kendinizi tanıtırsanız seviniriz
                      http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

1- HB artık satılmıyor ama bayiye araç hakkındaki ciddiyetinizi tam yansıtabilirsiniz belki genel merkezle görüşüp getirtebilirler.
                      2- bayi elindeki aracı satmak istiyor olabilir. özel sipariş almayacak olsalardı opsiyonel donanım diye birşey olmazdı
                      3- bayileri anlamıyorum, OPC line sormadığın sürece bahsetmiyorlar bende 4 yıl önce Vectra'da böyle bir donanım olduğunu arabayı aldıktan sonra öğrenmiştim, bundan sonra kendi alacağım sıfır Opel o bayiden olmayacak arabayı satalımda ne olursa olsun düşüncesindeler bazıları malesef
                      InsigniaTEAM

Yorum

Kısa bir süreliğine fabrika yoğun olduğu için özel sipariş alamayacaklarını belirttiler. çok tuhafıma gitti.

Yorum

İşleniyor...
                        X