Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İzlenimlerim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İzlenimlerim

Merhaba arkadaşlar öncelikle. Aracımla ilgili izlenimlerimi paylaşayım dedim.
    3 Gün önce 300 Kmlik bir yola çıktım. 200 Km şehirler arası 100 Km şehir içi olmak üzere.
    Hasan arkadaşımızın yanına uğradım araçla 100 km şehirler arası yolun sonrasında. 110 A sabitlemiştim hızı ve aracım mükemmel bir değer yakaladı 6.7lt/100 Km yaktım. Bunada hasan arkadaşımız şahit oldu. Bu mükemmel bir olay. ikinci olarakta şehir içinde 5.000 6.000 devirle kullandım sonuçta özlemiştim aracımı biraz tadını çıkarayım dedim ve mükemmel bir performanstı yine ve havada yağmurluydu hemde aşırı derecede. Şehir içinde 100 km dolaştıktan sonra geri memleketime gitmek için biraz hızlı gittim yani gelişe göre. Yine yağmurluydu tabiki hava ve aracım 130 km/h hıza sabitledim. Yolda duyduğum güven aracın bana verdiği o his anlatılmazdı zaten yaşanması gerek. AFL'leri hiç saymıyorum mükemmel bir aydınlatma sistemi Evime ulaştığımda aracımın ortalama yakıt tüketiminin 8.5 olduğunu farkettim. Yani 300 km yola toplam 90 tl benzin aldım. düşünün bide devirli kullandım şehir içinde. Km başına 30 kuruş yaktım. Aldığım haz inanılmazdı. Kim ne derse desin aracımız bitane okuldaki izlenimlerimde apayrıydı zaten dibi düşmek kelimesini ben aracımı fakültenin önünde durdurduğumda insanların bakışlarından anladım

I Love Insignia yourock
    Beyaz tutkudur.

Ynt: İzlenimlerim

Ali sakın su birikintisine girme girersende direksiytonu çok sıkı tut benden sana tavisye... yakaladığın değerde çok iyi...
    F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      Ali sakın su birikintisine girme girersende direksiytonu çok sıkı tut benden sana tavisye... yakaladığın değerde çok iyi...
      O an akıldan çıkmıyor değilmi
      [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Power
        hangi an? yaşanmış bi tecrübe mi var ..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Bilginiz için teşekkür ederim. Merak etmeyin sımsıkı tutuyorum direksiyonu
          Sanırım kötü bir olay yaşanmış
          Beyaz tutkudur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Power
            aynen
            F30 Sport+

Yorum

Elektrik direk boyunu merak eden arkadaşlar var :P
              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
              [center]

Yorum

kaç araba boyu acaba
                2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                [center]

Yorum

Değerlere şahidim hepsi doğrudur Birkaç kere ışıklarda sert kalkış yaptık ben sürerken de gazladım kısa bir süre de olsa o performansa 7 litre az açlıktan ölmüştür motor
                  Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                  Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                  VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Haha buda süper bir düşünce tabi

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                    Değerlere şahidim hepsi doğrudur Birkaç kere ışıklarda sert kalkış yaptık ben sürerken de gazladım kısa bir süre de olsa o performansa 7 litre az açlıktan ölmüştür motor
                    Beyaz tutkudur.

Yorum

Bu vesileyle

Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

fotoğraflar süper :P
                        Beyaz tutkudur.

Yorum

İşleniyor...
                        X