Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankarada amerikan filmleri gerçek oldu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankarada amerikan filmleri gerçek oldu

Evet arkadaşlar ankarada amerikan filmlerinde olduğu gibi insanlar araçlarını bıraktı ve sokaklarda yürüyerek evlerine ve işlerine gitmeye çalışıyor.Ama bizim insigniamız her koşulda kendini göstererek yollarda direnerek beni işe kadar getirdi.Çankayada 35 cm kar varlığında biraz zorlansa da görevini layığı ile yerine getirdi.Sport versiyon olduğu için yere yakın olmasının azizliği ile bazı yerlerde kalın karda zorlansa da bazı yerlerde arabayı ters çevirip geri geri çıksam da başarıyla işyerime ulaştım.

Ynt: Ankarada amerikan filmleri gerçek oldu

Geçmiş olsun Sağ salim ulaşabilmişsiniz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Sağ olun .Araç biraz kuvvetli olunca daha düşük güçteki araçlara göre bazı yerlerde daha fazla zorlanıyor.TC yi kapatmak çok faydalı oluyor.

Yorum

başlığı okuyunca polis kovalamacası felan oldu sandım ihihi
        InsigniaTEAM

Yorum

Bende bıraktım arabayı ve işe gitmedim bugün. Kar hala da deli gibi devam ediyor yağmaya Fatih abi baksana buna kar lastiği ne yapsın ihihi
          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

ne güzel yağmış ya buraya 3-5 cm yağdı gitti
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: iatros

Bende bıraktım arabayı ve işe gitmedim bugün. Kar hala da deli gibi devam ediyor yağmaya Fatih abi baksana buna kar lastiği ne yapsın ihihi
              Valla Süper tam kar lastiklik olur İstanbula yağsada sonucu söylesem

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bu arada aynaları kapatmışım yıne bak büyük gaflet. İneyim birazdan süpüreyim. Bu arada waxın etkısınıde gördük hava kendini biraz salınca sabah hem eğimli bölgeler lop diye aşağı düştür
                2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                  Evet arkadaşlar ankarada amerikan filmlerinde olduğu gibi insanlar araçlarını bıraktı ve sokaklarda yürüyerek evlerine ve işlerine gitmeye çalışıyor.Ama bizim insigniamız her koşulda kendini göstererek yollarda direnerek beni işe kadar getirdi.Çankayada 35 cm kar varlığında biraz zorlansa da görevini layığı ile yerine getirdi.Sport versiyon olduğu için yere yakın olmasının azizliği ile bazı yerlerde kalın karda zorlansa da bazı yerlerde arabayı ters çevirip geri geri çıksam da başarıyla işyerime ulaştım.
                  Lastiğiniz neydi?
                  '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                  '15 BMW 118i LCI

Yorum

Evet püsküllü mf bezle temizledim arabayı kaç dk da 5 ufak bır darbede koca kutle kar ındı aşağıya wax olmayan yerlerde don yapmıs oraları zorlamadım, misal farlarda. Ama wax olan yerlerde harika temizlik oldu tabi arabayı cıkaramadım yatsın bakalım. 13.30 ıtıbarıyle temızledık bakalım ne kadar dolacak üstü

Yorum

İşleniyor...
                    X