Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Müstakbel sahibinden sorular

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Müstakbel sahibinden sorular

Aslında Direksiyon opsiyon olarak seçilebiliyor fakat Gm Türkiye standart olarak işi Flexi ye bağlamış bazen fabrikadan elektro servo direksiyonlarda gelebiliyor ama temelde Flexi hariç bütün direksiyonlar sadece servo var Flexi lerde ise Elektro Servo var Aslında cosmolarda standart olması lazım ElektroServo direksiyon ama maalesef değil

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
      evet benimde bildiğim cd400 ile infinty ses sistemi alınabılıor, ılle dvd800 almak gerekmiyor ama özel üretim olucağından enaz 3 ay beklemek gerek sanırım.... benim araç 2010 c serisi, usb girişi yok, arabada tam 3 adet çakmaklık var, önde, kol dayama altında ve arka priz olması gerek yerde....
      Bugün Ali abinin cosmoyla gezdik CD400 var onda ses sistemi çok güzeldi Infinityle daha da nasıl güzel olur merak ediyorum
      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Evet arkadaşlar haklısınız. Bayi de doğruladı ki, Elektroservo direksiyon sadece FlexRide ile geliyormuş. O zaman sorumu şu şekilde değiştirebilir miyim. Bu direksiyonun servodan farkı nedir? Araç dururken daha mı yumuşak mesela? Bu benim için önemli gerçekten. Ağır direksiyondan hiç hoşlanmıyorum. Direksiyon parmakla dönmeli ki park ederken rahat olsun diye düşünüyorum.

Yorum

FlexRide ı hangi moda alırsanız direksiyonunuz o moda uygun sertliğe geçerek kullanımı kolaylaştırıyor beyefendi. Servo direksiyonda çok kötü değil bence gayet normal yumuşaklıkta ancakk FlexRide bir başka tabiki.
          [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 06-Ankara
            Evet arkadaşlar haklısınız. Bayi de doğruladı ki, Elektroservo direksiyon sadece FlexRide ile geliyormuş. O zaman sorumu şu şekilde değiştirebilir miyim. Bu direksiyonun servodan farkı nedir? Araç dururken daha mı yumuşak mesela? Bu benim için önemli gerçekten. Ağır direksiyondan hiç hoşlanmıyorum. Direksiyon parmakla dönmeli ki park ederken rahat olsun diye düşünüyorum.
            Evet parmağınızla manevra yapabiliyorsunuz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Test sürüşü yaptığım otomobil Edition modeliydi. Direksiyon araç dururken biraz sert gibi geldi. Cosmo ile direksiyon farkı var mı acaba? Eğer Cosmo'nun direksiyonu farklı ve Edition'dakinden daha yumuşaksa boşuna Flexi farkı ödemeyelim.

Yorum

Flexi sistemi sadece direksiyondan ibaret değil. Aracın kadranın rengi sispansiyon serlikleri hepsi seçtiğiniz moda göre değişiyor. Ama bir edition kullanıcısı olarak kesinlikle size cosmo öneririm. Flexi opsiyon olarak genelde fabrikanın skoğunda bulunmuyor. Bulursanız şanslısınız. Bulamazsanızda aracınıza kavuşmak için 1-2 ay beklemeniz gerekir. Flexinin tek kötü yanı aracı beklemek zorunda olmak yani anlayacağınız. Eğer maddi olanağınız elveriyorsa kesin cosmo+flexi alın pişman olmazsınız. DVD 800 de kesin olsun zira park asistanı filanda süper...
                2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 06-Ankara
                  1. Yan aynalar hafızalı mı? Yani, sürücü koltuğuyla birlike aynaların konumu da hafızaya alınabiliyor mu?
                  Vectrada iç dikiz aynası bile hafızaya alıyor. Ama artık duzeltmıor sanırım bozuldu =(

Yorum

İşleniyor...
                  X