Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ilk kazam

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ilk kazam

İlk uzun yolumu yaptım ama sonu üzücü oldu angry Geri gelirken biraz hızlı girince köşeyi otutturduk.

Ynt: ilk kazam

Çok geçmiş olsun. Bişeycikler yok

Yorum

geçmiş olsun Allah esirgesin büyüğünden.
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

çok geçmiş olsun.. Allah daha beterinden esirgesin.. canınız sağolsun dert etmeyin..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

amin arkadaşlar çok teşekkür ederim.Cenazem vardı ogün malüm kafa gidik..

Yorum

geçmiş olsun. çatlak olan bölgeye şeffaf folyo kaplarsanız su almaz.

Yorum

geçmiş olsun

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
                amin arkadaşlar çok teşekkür ederim.Cenazem vardı ogün malüm kafa gidik..
                başınız sağolsun tekrar geçmiş olsun.. canınızı sıkmayın, nazarlığı olsun.. Allah beterinden esirgesin..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: thehunturk
                  geçmiş olsun. çatlak olan bölgeye şeffaf folyo kaplarsanız su almaz.
                  Evet uyguladım.Haftasonu götüreceğim aracı değişim için.Arka stop 232 TL.+50 TL. işçilik.

Yorum

başınız sağolsun tekrar geçmiş olsun.. canınızı sıkmayın, nazarlığı olsun.. Allah beterinden esirgesin..
                    Allah razı olsun..çok üzücü bi gündü..

Yorum

Geçmiş olsun. En kötü kazan bu olmuş olsun. Geçici olarak folyo ile su almasını önlersin ama en kısa sürede değiştir.
                      Yoksa kesin su alır. Kaskodan yaptırabilirsin. Sigortayla konuş maliyet düşük olduğu için kaskon bozulmayabilir.
                      2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Geçmiş olsun çok üzülecek bir çizik göçük yok düzelir inşallah. Bu arada başın sağolsun abi Allah rahmet eylesin.
                        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                          Geçmiş olsun. En kötü kazan bu olmuş olsun. Geçici olarak folyo ile su almasını önlersin ama en kısa sürede değiştir.
                          Yoksa kesin su alır. Kaskodan yaptırabilirsin. Sigortayla konuş maliyet düşük olduğu için kaskon bozulmayabilir.
                          Kaskoyla görüştüm aynı zamanda Ankara Reis ile de.stop'un değişmesi gerektiğini vede tamponda göçük olduğunu ilettim.Exper falan uğraşıcaz.anca haftasonu zamanım var experide nasıl yapıcaz bilmiyorum.çalışmıyorlar haftasonu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                            Geçmiş olsun çok üzülecek bir çizik göçük yok düzelir inşallah. Bu arada başın sağolsun abi Allah rahmet eylesin.
                            Amin.allah razıolsun kardeşim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
                              Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                              Kaskoyla görüştüm aynı zamanda Ankara Reis ile de.stop'un değişmesi gerektiğini vede tamponda göçük olduğunu ilettim.Exper falan uğraşıcaz.anca haftasonu zamanım var experide nasıl yapıcaz bilmiyorum.çalışmıyorlar haftasonu.
                              Sigorta şirketiyle servis arasındaki ilişkiye bağlı olarak bu tür ufak hasarları exper kendisi görmeden fotoğraflara bakarakda onay verebiliyor. Servisden experin telf. numarasını alıp konuşabilirsiniz. Hasar zaten ortada. Çok büyük hasarda yok. İkna ederseniz görmeden onay verebilir.
                              2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

İşleniyor...
                              X