Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2010 model opel insignia sedan 1.6 edition elegance 180 hp hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2010 model opel insignia sedan 1.6 edition elegance 180 hp hakkında

Sevgili insignialılar,

Vallah bu konuyu buradamı açamam uygun olurdu, yada başka bir tarafta mı açmam gerekirdi bilemiyorum.. ben insignialı olalı 2 hafta oldu ve doğma büyme opelçi gittik.. Benim araba 2010 model opel insignia sedan 1.6 edition elegance 180 hp 18 jantlı.. tabii bana anlatıklarıyla farklılar var araba örnek usb port çıkmadı arabada, diğer bir taraftan kullanılım kalavuzu sanki elegence edition yok diğer modeller hakkında bilgi var gibi.. aklıma takılan bazı şeyleri sizlere sormak istedim.. 1) farlar otomatik modda gece gündüz yanıyor gibi sönmuyor kendiliğinden.. 2) arka sol park lamba yanmıyor bugün farkettim.. 2 haftalık araba hemen bu problem türedi bunuda geçtim hiç bir bilgi ekranında arka sol part yanmıyor gibi bir uyarı yok!! ne biçim sey anlamadım.. umarım bela alamdık başımıza fikrileriniz .. çözümlerinizi siz değerli insignialılar... bekliyorum

Ynt: 2010 model opel insignia sedan 1.6 edition elegance 180 hp hakkında

sol park lambası derken geri vitese taktığınzda değil dimi ?
    Hırs ile azim aynı şey değildir.

Yorum

İyi akşamlar benim aracımda aynı öncelikle usb girişi kol dayamanin içinde ( bende zor bulmuştum) Farlar oto moddayken gündüz farları yanıyor( kanat şeklindeki) normal far ise herhangi bir karanlikta tünelde vs. calisip kisa sure sonra sonuyor sanirim. Park lambası (hangi lamba olduğunu anlamadım)

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
      Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Merak etmeyin başınıza bela almadınız hatta çok iyi bir tercih yapmışşınız. Belirttiğiniz sorunlar çözülmeyecek sorunlar değil canınızı sıkmayın sakın Ama şunu sölemeyelim park lambasıyla ilgili olarak uyarı vermediğine göre ampül ile ilgili bir sorun vardır diye düşünüyorum. Aracım Cosmo olduğu için edition modelleriyle ilgili pek bir bilgim yok ama mantıken sönmesi gerek

Orjinal yazı sahibi: CruC

Sevgili insignialılar,

Vallah bu konuyu buradamı açamam uygun olurdu, yada başka bir tarafta mı açmam gerekirdi bilemiyorum.. ben insignialı olalı 2 hafta oldu ve doğma büyme opelçi gittik.. Benim araba 2010 model opel insignia sedan 1.6 edition elegance 180 hp 18 jantlı.. tabii bana anlatıklarıyla farklılar var araba örnek usb port çıkmadı arabada, diğer bir taraftan kullanılım kalavuzu sanki elegence edition yok diğer modeller hakkında bilgi var gibi.. aklıma takılan bazı şeyleri sizlere sormak istedim.. 1) farlar otomatik modda gece gündüz yanıyor gibi sönmuyor kendiliğinden.. 2) arka sol park lamba yanmıyor bugün farkettim.. 2 haftalık araba hemen bu problem türedi bunuda geçtim hiç bir bilgi ekranında arka sol part yanmıyor gibi bir uyarı yok!! ne biçim sey anlamadım.. umarım bela alamdık başımıza fikrileriniz .. çözümlerinizi siz değerli insignialılar... bekliyorum

Beyaz tutkudur.

Yorum

Yanıtlarınız için teşekkürler.. ben yanlış bilgi verdim herhlde geri vitese taktığımda sol arka geri lambası yanmıyor, bir uyarı almam gerekmez mi? yada uyuarı varda ben mi göremiyorum..?

Yorum

Sedat bey, kol dayanmaın içine baktım bende sadece aux girişi var yandaki usb takılacak malesef yok..

Yorum

önce usb den başlayalım;Size var deyip te çıkmadıysa gidip ücretini alın.250 tl ben aldım ama bana olmadığını söylediler yane yalan yoktu.Geri vites için bir tanesi yanıyor sol mu sağ mı dersen dikkat etmedim ama sanki sağ taraftaki yanıyor gibi.Bide en ufak bir şeyde dert aldığınızı düşünürseniz çok üzülürsünüz sonuçta her türlü sorun çıkar önemli olan servisin halletmesi halletmezse o zaman üzüntünüzü paylaşın derim.

Yorum

Beyefendi benim aracim 2011 edition elegance bildiğim kadarıyla 2010 sonlarından itibaren gelen edition elegance larda cd400 ( cdc400 değil ) oluyor sizin aracınızda da cd 400 var ise mutlaka usb girişi aux un hemen yanında olmalı mutlaka.(aracınız 2009 veya 2010 ilk üretimi ise) aracınızda cdc 400 var ise 6 lı cd changer oluyor ve usb olmuyor. Onun yerine 6 cd takıp o şekilde kullanıyorsunuz ki sonuçta aynı hizmeti alıyorsunuz . Geri vites lambası ise sadece sağ yanıyor zaten şu an üretilen çoğu araçta aynı şekilde . Yani aracınizın lambası normal sol taraftaki geri vites için değil

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant

Yorum

Aracınız fiyat performans kalite göz önüne alındığında en iyi seçim bence negatif düşünmeyin kafanıza takilan sorunlar bence sorun sayılmaz bile araçlarımız gerçekten çok iyi ufak tefek sorunlar olabilir önemli olan çözüm, ki forumda şu ana kadar genelde zorda olsa sorunlar çözülmüş. Usb sorunu ben artik fly audio yada cyclone taktıracam sizde ayni seyi yapacaksiniz (bugun olmasa yakinda) onlarla usb port geliyor.

Yorum

yeni çıkan arabaların çoğunda geri vites lambası tek zaten İnsignia'da da sağ tarafta tek geri vites lambası var....
                    İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yeşil
                      Ama şunu sölemeyelim park lambasıyla ilgili olarak uyarı vermediğine göre ampül ile ilgili bir sorun vardır diye düşünüyorum.
                      bir hatırlatma, lambayla ilgili sorun olduğunda da uyarı veriyor
                      InsigniaTEAM

Yorum

araçlarımızda tek geri vites lambası var.. geri vites lambası sağda, arka sis lambası da solda bulunmakta, aracınızın bu konuda herhangi bi sorunu yok içiniz rahat olsun, bol keyfli sürüşler

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Arkadaşlar sağolun vallah içime su serptiniz.. bu arada resimli analtımlar içinde teşekkür ederim. benim tekrar , sorum olacak kullanma kulavuzunda bulamadımda .. saatle dış hava çıkalığını gösteren arasında yonça gibi bir işaret var acaba bunu ne?? (Fotosunu çektim 128 k az olmasına karşılık bir türlü ekliyemedim acaba ben bir yerde yanlışlıkmı yapıyorum)?

Yorum

Klimanın Fan resmidir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                              Klimanın Fan resmidir.
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                              X