Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia hakkinda fikir alim biraz:)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: insignia hakkinda fikir alim biraz

Bahsetmediğim diğer özellikleri arkadaşlar .. kıyısından köşesinden değindiler.. ben performansından bahsedeceğim.. benim araç manuel o yüzden otomatiklere göre torku daha fazla .. Dyno da 386 nm 162 hp çıktı.. otomatikler 350 nm .. teknik verisi.. 386 nm tork bence yeterlii .. garantisi biterde ufak bir chip olayında girerseniz 400 nm torku bulursunuz 192 200 hp arası da güç alırsınız. CDTİ motor başarılı araç yeni ve sensörleri çok fazla haliyle ufak tefek sıkıntı açıyor. bunuda servisler elinden geldiğince gidermeye çalışıyorlar..
    yakıt konusuna gelince şehirler arası 80-100 km arası hızla 5.5 lt pompa hesabı yakıt harcadı.. şehiriçi performanslı kullanım limitleri zorlaryınca 11 lt normal kullanım 8.6 lt yakııtı var..
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
      -Bende tıkırtı sorunu vardı ancak serviste konsolu söküp altına sünger çektiler ve şimdi en ufak bir çıtırtı yok.2011 lerde bu sorun var mı bilmiyorum ama olursa çözümü basit.
      evet var ama konsolda değil pek aynanın ordaki aydınlatma lambalarının ordan gelıyor birde konsolda sağ dizimin değdiği yerden küllüğün yanından geliyor.
      2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Dikiz aynasını kastediyorsanız kameranın kapağı birbirinden ayrılıyor ve ses yapıyor belki ondandır.Benim de havalandırmanın altından geliyordu şimdi sorun yok.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Aydınlatmadan benimde ses geliyordu artık gelmiyor. Çıt ses yok şu an arabada. Parçalar mı birbirine alıştı nedir?

1.6 Turbo COSMO Beyaz/Bej-Kibo

Yorum

Fiyat/Performans endeksine göre bence de insignia
            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

zaten fiyat, performans, donanim ve gorunusuyle insignia listeye eklendi uzun bi surede yuzu degismez hem bmw ve audi degiscek ve fiyat acisindan insignia kadar dolu olamaz..
              Gerci bizim istedigimiz aracta insignia icin hic ucuz olmuyor :S
              -2.0cdti motor
              -sunroof
              -20inc jant
              -deri doseme
              -flexiride
              -infinity ses sistemi
              -dvd800 (cok isterim ama maalesef insigniadaki gereksiz )

bu arac bole olunca pekde ucuz olmuyor aslinda..

Yorum

sarsiyor, salliyor. herkes diyor ki: arabanin suspansiyonlari oyle, opeller sarsar ama yola guvenle basar. sarsmasi disinda cook guzel arabaymis. `insignia almam` diyordum' kardesimin talimatiyla ilgilendim cidden. begendim. bugun ilk kez blutooht ile telefonunu da denedim. kablo ile baglanma olanagi var mi bakacagim az sonra. kitaba goz gezdirmistim simdi okuyacagim. insignia hakkindaki fikrim : sarsici bir araba.

Yorum

bnde yarin 2.0cdti test surusu yapicam bakalim fikirlerimi ne yonde olcak acaba almanyadaki araclarda daha az tikirti olabilir mi

Yorum

İşleniyor...
                  X