Duyuru

Collapse
No announcement yet.

nEDEN buKADAR satıLIK ıNSIGNIA VAR?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• nEDEN buKADAR satıLIK ıNSIGNIA VAR?

neDen bu kaDAR SATILIK INSIGNIA VAR ? MADDİ OLARAK DİYECEĞİM AMA 3-5 OLUR YÜZLERCE SATILIK VAR KİLOMETRELERİDE DÜŞÜK SATMALARINDAKİ NEDEN NEDİR FİKRİ OLAN VARMI? dknow
    2011/OLİMPİK BEYAZ 1.6 TURBO 180 HP. 18'' janT Edition Elegance Paketi/      NAVİGASYON &GERİ GÖRÜŞ KAMERA...              INSIGNIA
    BEYAZ MELEK   222...LANDRENZO LPG POWER

Ynt: nEDEN buKADAR satıLIK ıNSIGNIA VAR?

bu konu sık sık açılıyor ama bu konu psikolojiktir. Psikolojide Algıda seçicilik vardır yani insan neyle ilgileniyorsa çevresinde algısına ilk önce o ilgilendiği şeyler takılır... Onun için siz sadece insignia var sanmanız doğaldır...
    F30 Sport+

Yorum

neden mi çok satılıyor. çünkü alan diyorki yakıtı çok fazla işte bu böle gitmez diyor satıyor. ama bilmiyolar ki biraz kullandıktan sonra düşeceğini. herkes çevrenin dedikodularına aldanıyor

Orjinal yazı sahibi: dogan44
      neDen bu kaDAR SATILIK INSIGNIA VAR ? MADDİ OLARAK DİYECEĞİM AMA 3-5 OLUR YÜZLERCE SATILIK VAR KİLOMETRELERİDE DÜŞÜK SATMALARINDAKİ NEDEN NEDİR FİKRİ OLAN VARMI? dknow
      Beyaz tutkudur.

Yorum

GöKHAN KARdeş . beLkide INSIGNIA YA direk odaklandıĞımdan DOLAYI ama SIfır alcak adamı çOK ETKiler biz alırken çOk tereddüte düştük neden bukadar 2.el satılık araç var diye ama sıfır olsun bizim olsun mantığı ve ınsıgnıa hastalığında dolayı tercih ettik.

aLİ KArdeŞ.
        Biraz KULLANDIKTAN SOnra düŞECEK derKEN? moTORUN AÇILMAsıyLA ALAKalı olarakmı ?
        2011/OLİMPİK BEYAZ 1.6 TURBO 180 HP. 18'' janT Edition Elegance Paketi/      NAVİGASYON &GERİ GÖRÜŞ KAMERA...              INSIGNIA

Yorum

mesela ben tekrar İnsignia alacağım için satıyorum

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
            bu konu sık sık açılıyor ama bu konu psikolojiktir. Psikolojide Algıda seçicilik vardır yani insan neyle ilgileniyorsa çevresinde algısına ilk önce o ilgilendiği şeyler takılır... Onun için siz sadece insignia var sanmanız doğaldır...
            Verilebilecek en net cevap bu.
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
              mesela ben tekrar İnsignia alacağım için satıyorum
              Dizel mi alacaksın
              İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dogan44
                Biraz KULLANDIKTAN SOnra düŞECEK derKEN? moTORUN AÇILMAsıyLA ALAKalı olarakmı ?
                evet, motor açıldıkça da denebilir.. km arttıkça motor kendine geldikçe yakıt düşecektir.. tabi kullanımla da ilgisi var bunun.. performanslı kullanırsanız yakıtın düşmesini beklemeyin ama sakin kullanımlarda hem yeterli güçle işinizi görüyorsunuz hem araçtan sürüş keyfi alıyorsunuz hemde tasarruf ediyorsunuz

Yorum

sagolsun murat bey yerime cevap vermiş evet aynen öle bnim aracım ilk aldıgımda 12 lt yakıyordu şimdi 8 9 arası

evet, motor açıldıkça da denebilir.. km arttıkça motor kendine geldikçe yakıt düşecektir.. tabi kullanımla da ilgisi var bunun.. performanslı kullanırsanız yakıtın düşmesini beklemeyin ama sakin kullanımlarda hem yeterli güçle işinizi görüyorsunuz hem araçtan sürüş keyfi alıyorsunuz hemde tasarruf ediyorsunuz
                  Beyaz tutkudur.

Yorum

peKİ LPGLi aRAÇLARda vaR SATILIk LPG sıkIntıMI YARatıyo?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                      Dizel mi alacaksın
                      hayır yine 1.6 Turbo alacağım.. ama bu kez daha önce heveslendiğim ama imkanlarım doğrultusunda alamadağım opsiyonları da alacağım kısmetse.. flexride şasi, DVD 800, sunroof ve eğer uygun olursa ergonomik spor deri koltuk opsiyonlarını almak istiyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dream
                        sagolsun murat bey yerime cevap vermiş evet aynen öle bnim aracım ilk aldıgımda 12 lt yakıyordu şimdi 8 9 arası
                        Bizim dizel bile 10.2 yakıyor
                        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZEK74US
                          Dizel mi alacaksın
                          hayır yine 1.6 Turbo alacağım.. ama bu kez daha önce heveslendiğim ama imkanlarım doğrultusunda alamadağım opsiyonları da alacağım kısmetse.. flexride şasi, DVD 800, sunroof ve eğer uygun olursa ergonomik spor deri koltuk opsiyonlarını almak istiyorum..
                          İlanını gördüm 60.500 yazmışsın. Arayan oldu mune fiyat verdiler merak ettim. Bende dizeli ile değiştirmek istiyorum. Opele takasa girelim desem ne der bilmiyorum. Senin bir fikrin var mı?
                          İlim ilim bilmektir, ilim kendin bilmektir, sen kendini bilmezsin, ya nice okumaktır

Yorum

Bir LPG li insignia sahibi olarak memnunum bende satıyorum ama yine insignia almak için
                            Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

LpG de NEKAadar yakIYO taKTIRmayı düŞÜNÜyorumda TAVsiye ediyoMusunuz ? öMER bey KALkIŞI falan etkİLiyomu

Yorum

İşleniyor...
                              X