Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ARKA KOLTUKLAR ARKASINDAKİ DÜŞEME HAKKINDA!!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ARKA KOLTUKLAR ARKASINDAKİ DÜŞEME HAKKINDA!!!!!

Merhaba tüm insignia severler ANKARA dan DR yavuz
    belkı canınızı sıkacak bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyorum. valla benim canım sıkıldı.
    showroom dışına çıkmış çoğu insigniaiar da arka koltuk arkasındaki düşeme (adını bilmiyorum) arka camla birleştiği yerin ortasından kabarmış olduğunu farkettik.
    yaklaşık 1 ay önce arka camın ordan çocuğun montunu almaya çalıştığımda mevcut olayı farkettım . ertesı gun servıse gıttım. önce baktılar. ''tamam hatalı bunu değişiriz ''dediler. sonra ben işlemleri yaparken garantici arkadaş bu arada servise gelmiş diğer insignialara bakmış. ve geldi ki '' yok, bunlar bu şekilde servisteki tüm insignialarda mevcut'' dedi. bunu duyunca delirdim ve showrooma gittim. ancak ''0'' larda böyle bişey yoktu. kendisinide götürdüm. oda hatayı kabul etti. ve fotoları çekip fabrıkaya gönderdi. bugunde gelen cevapta hatalı bulunduğu garantıden değişelecek bilgisiydi.
    BU OLAYI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTERİM BENCE SİZDE ARAÇLARINIZA BAKIN( NOT: DİKİZ AYNASINDAN BAKILDIĞINDA ORTADAKİ KAFALIK GÖRÜŞÜ ENGELLİYOR)

Ynt: ARKA KOLTUKLAR ARKASINDAKİ DÜŞEME HAKKINDA!!!!!

Vallah hiç alakası yok gayet düz orası artı orta kafalık da hiç engel değill o sizin araçta bir problem olmuş olabilir
    geçmiş olsun..

Yorum

bende de bi sorun yok demekki size öle denk gelmiş geçmiş olsun...

Yorum

geçmiş olsun.. en azından hatayı kabul etmişler ve değişim onaylanmış bu sevindirici..
        bu arada benim araçta da böyle bi sorun yok.. tekrar geçmiş olsun..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

benimkindede yok ama kabul ettiklerine sevindim geçmiş olsun
          Beyaz tutkudur.

Yorum

İşleniyor...
          X