Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Trafik cezası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Trafik cezası

Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce bölünmüş karayolu olduğunu düşündüğüm bir yolda 110 km/h saat hızla giderken radara girdim ve hız sınırı 70 km/h miş.270 TL ceza yazdılar.Benim sormak istediğim ceza makbuzunda hız yazmıyor.Boş o kısım.Acaba itiraz etme şansımız var mı?Bir de bu cezayı ödememeyi düşünüyorum.Bu ceza faizlerine af gibi bi şey gelicek mi?Vergi borçlarına gelicekti galiba af.
    İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Ynt: Trafik cezası

radar uyarı tabelasında hız limiti vardır gözünüzden kaçmış olabilir. temmuz ayından önceki cezalarda af uygulanması sözkonusu.

Yorum

gelen cezada fotoğraf varmı varsa kaçışın yok ama bazı avukatlar sonradan gelen cezaları fake ceza gibi düşünüp ödenmemesi gerekiyor diyorlar ama bu işlerle uğraşmak çok zor zaman geçirmeden ödeyin 202 tl indirimli olarak ödersiniz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Abi cezayı arkadan göndermediler.Direk durdurup yazdılar ama makbuzda radara kaçla girdiğim yazmıyor.Hız kısmı boş buna itiraz edebilir miyiz?
        İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

bence dene derim. eğer görüntü kaydı yoksa, cezaya da yazmadıklarına göre kanıtlama imkanları yok gibi
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            bence dene derim. eğer görüntü kaydı yoksa, cezaya da yazmadıklarına göre kanıtlama imkanları yok gibi
            benimde başıma geldi. avukat tutmak gerekiyor itiraz için. avukatta böle küçük dava kabul etmiyorum diyor sonuçta o kar edeceği işler arıyor. yani astarı yüzünden pahalıya mâl oluyor
            Beyaz tutkudur.

Yorum

Öyle avukata falan gerek yok bir dilekçe ile hallediliyor.Gerçi sizinki imzalı sanmıyorum iptal olsun.
              Bence ödemeyin gitsin bir şansınızı deneyin karşınıza çıkmayabilirde.

Yorum

90lık yolda babamı da durdurmuşlar,117 km hızla 130 tl ceza yazıldı,15 gün içinde ödedik 97,5 tl oldu.
                Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

selamlar arkadaşım; benim başıma 4 sene önce balıkesir susurlukta geldi radara yakalanmışım (127 km/h) sonuçta cezayı ödemedim arabayı satarkende karşıma çıkmadı bence şansını dene

Yorum

ödememek çözüm degıl bence, bı kac ay sonra ınternet vergı dairesınden cezanızı bi kontrol edin, ceza orda gözukuyorsa ilerde muhtemelen karsınıza cıkacaktır, makbuzu zaten sıze vermısler ve sanırım ımzalattılarda, oleyse ıtıraz hakkınız oldugunu sanmıyorum, en ıyısı cezayı gun ıcerısınde %25 ındırımlı odemek....

Yorum

benim ödenmemis 1.5 senelik radar cezam var 277tl nerden öğrencem güncel borcu bide af falan gelcekmis taksitle ödeme falan olcakmıs

Yorum

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp

bu adresten gırıp aracın plaka, tc no, ve tescıl tarıhını gırıp vergı, trafık borclarını gorebılırsın

Yorum

sık kullanılan bolumunde "motorlu tasıt sorgulama ve odeme" lınkını tıklaman gerek...

Yorum

kredi kartıyla ödeme bile yapabılırsınız....

Yorum

İşleniyor...
                            X