Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Emniyet kemer uyarısı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Emniyet kemer uyarısı

Arkadaşlar İyi seneler,

Kemer uyarısını servisten yazılım ile deactive edebiliyor muyuz?

Yaptıran var mı?
    1.6 180 bg cosmo Dvd+navi- Beyaz

Ynt: Emniyet kemer uyarısı

böyle bi işlem oluyormu bılımıyorum ama bu işlemi güvenlik sebeplerinden servislerse yaptıramazsınız, çok rahatsız ediyorsa aksesuarcılarda satılan emnıyet kemeri tokaları var, onlardan kullanabılırsın, ama yınede kemer takmak can kurtarır....

Yorum

Valla yakın yerler için rahatsız ediyor,Toka almadan sorıyım dedim, Tak çıkar muhabbeti olmasın diye. Eyv. saol

Yorum

toka da alıskanlık yapıyor, bı daha hıc kemer takmıyosun, bendede toka takılı, aslında hiçte iyi yapmıyoruz bu şekilde...

Yorum

çok yanlış
          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=yYDZ-TUmfik
            2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
            [center]

Yorum

sırf yakın yerlere giderken takmayınca ötüyor diye yazılımla falan devredışı bırakmak bence hiç sağlıklı değil.. sonuçta güvenlik için düşünülmüş ve takmadığınız zaman uyarıyor sizi, bu ses sinir katsayılarınızı yükseltmesin moralinizi bozmasın aksine sizi uyardığı için sevinin bile herşey güvenliğiniz için düşünülmüş.. yakın yerlere tak çıkar yapmamak için o tokalardan alırsanız bahsedildiği gibi alışkanlık yapıyor.. bence bakkala dahi gidecek olsanız takın.. çokta sıkıcı daraltıcı bi durum değil sonuçta zaten alışınca hep takacaksınız kemerleri bu kez toka değil de kemer sizde alışkanlık yapacak

lütfen makamımıza oturduktan sonra, emniyet kemerlerimizi takalım .. police

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

15-20 km hızla giderken ani fren yapılmasıyla kafasını ön koltuk başlığının plastik arka kısmına vuran ve saatlerce baş ağrısı çeken birisi olarak diyorum ki;
                ne kadar yakın mesafe olursa olsun emniyet kemerinizi mutlaka takın, kemerin ne zaman işe yarayacağını bilemeyiz police
                InsigniaTEAM

Yorum

dün gece insigniamda ilk defa emniyet kemeri taktım, malum yılbaşı geceleri istanbulun trafik çevirmeleri meşhurdur, aslında kemerlerimiz o kadar rahatki, bi 10dk.snr kemerimin takılı oldugunu bile unuttum, her direksiyonun basına gectıgımzde kemerlerımızı takmalıyız ama bızde üşengeçlikmi, cesaretmi, bana bişi olmaz havalarımıdır nedir, sonucta takmıyoruz, buna bende dahilim maalesef

Yorum

konunun akışı değişmiş ama bizim memlekette uzun süredir kemer zorunlu biz de alıştık gitti bence siz de alışın

Yorum

aynen burada da zorunlu, bende alıştım artık

bu arada Focus'ta kırmızı kemer çıkarma düğmesine 5 sefer basınca uyarıyı kesiyormuş, bir deneyin bakalım oluyor mu?
                      *aracın kafasını karıştırıp beynini falan yakarsanız mesuliyet kabul etmem
                      InsigniaTEAM

Yorum

Bizimkinde 3 saniye içinde 2 defa taıkp çıkarınca iptal oluyor ama bunu her defasında yapmak lazım. Belki öyle bir yolu vardır Insignia da da..
                        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                          Bizimkinde 3 saniye içinde 2 defa taıkp çıkarınca iptal oluyor ama bunu her defasında yapmak lazım. Belki öyle bir yolu vardır Insignia da da..
                          her defasında yapıyorsan ne anlamı varki, kemeri takmak daha kolay olur
                          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                            her defasında yapıyorsan ne anlamı varki, kemeri takmak daha kolay olur
                            katılıyorum

ya, nedense hala o sesi kesmenin yolu aranıyor.. lütfen bırakında ötüp dursun ya lütfen emniyet kemerlerimizi takalım..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Arkadaşlar,

Amaç sesi kesince kemer takmamak değil, Sonuçta kemerin takılacağı yol var, 500 metrelik mesafedeki ara sokaklardan alışveriş merkezine gidipde bu sesi duymak biraz sinir bozucu..Neyse teşekkürler yorumlar için..

Yorum

İşleniyor...
                              X