Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ACI KAYBIMIZ - EMRE BÜYÜK

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ACI KAYBIMIZ - EMRE BÜYÜK

başımız sağ olsun mekanı cennet olsun nur içinde yatsın allah günahlarını affetsin amin.başta hanımına allah sabırlar versin tüm ailenin başı sağ olsun emre kardeşim seni unutmayacağız kalbimizde yaşayacaksın
    06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

Diyecek bir şey bulamıyorum. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Allah ailesine sabır versin.
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Allah rahmet eylesin mekanını cennet eylesin Yaptığı hayır ve hasenatları günahlarına kefaret eylesin Allah herkese hayırlı ölümler nasip etsin
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Allah Rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Ailesine sabırlar diliyorum.

2014 INSINGNIA 1.6 SIDI AT 170 bg TURBO Sedefli Mahagony Kahve COSMO + STİL PAKET

Yorum

Dünyanın neresinde olursa olsun ölümün ve göz yaşının rengi aynıdır...Kendisine ALLAH'TAN rahmet geri de kalan sevdiklerine sabır diliyorum...Kendisini tanımasam da üzüldüm

Yorum

Şuan şoktayim Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun gül yüzlü Abim.
              2015 leon fr

Yorum

Değeli Kardeşim, hemşehrim , hatırnaz mümtaz insan Emre Büyük’ü elim bir kaza sonucu
                kaybettiğimizi büyük bir teessürle öğrendim, bu talihsiz vakanın üzüntüsü içindeyim. Kendisine rahmet,
                minik oğluna ve değerli eşine, yakınlarına , İnsignia Team camiasındaki dost ve arkadaşlarına
                baş sağlığı , sabır ve metanet diliyorum

Yorum

Mekanın Cennet olsun güzel kardeşim,Allah eşine ,oğluna ve tüm sevdiklerine sabırlar versin

Yorum

Allah rahmet eylesin ailesine sabirlar versin
                    2011 Teknik Gri+Nav800+Sunroof+Chip+Performans buji+Sprintbooster+KN Kutu içi Filtre+OPC Pedal Seti

Yorum

Mekanı cennet olsun rabbim yakınlarına sabırlar versin..
                      İnna lillahi ve inna ileyhi raciun...

Yorum

Allah rahmet eylesin....Çok üzücü bir olay...

Yorum

Simdi gördüm.. şoktayım..çok üzüldüm.. tanışma fırsatı bulamadım ama 3 seneyi aşkın bir süredir şakalaşırdık kendisiyle.. Allah rahmet eylesin.. rabbim geride kalanlarına sabır bersin.. kaybımız çok büyük.. rafting buluşmasına katılıp kendisiyle birebir sohbet etmek fırsatı bulamadım.. sözün bittiği yerdeyim..((

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Kendisini tanıma fırsatı bulmuştum. Düzcede çok sıcak bir şekilde bizleri karşılamıştı. Kederli ailesine sabırlar dilerim. Allah rahmet eylesin. Gurupta çok daha yakından tanıyan arkadaşlarım vardı. Hepimizin başı sağ olsun.
                            https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun başımız sağolsun.
                              insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Allah rahmet eylesin... Rabbim rahmetiyle muamele eylesin.. Allah ailesine, sevenlerine ve forumumuza sabırlar ihsan eylesin...
                                MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

İşleniyor...
                                X