Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araçta cep telefonlarınız nerde duruyor?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Araçta cep telefonlarınız nerde duruyor?

Küllük kapağına yaslıyorum

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

a101 lere bakın 5 TL ye gelmişti telefon tutucu modelleri birçok telefon tutucu vardı hala ellerinde olan yerler var.
      Bu konuda birçok ürün denedim ama hiçbirini beğenmedim cama yapışanların dışındakiler iyi değil bence klima ya takılanlar klima havalandırmasını engelliyor bu kezde o bunaltıyor insanı benim aracım astra olduğu için sol kelebek cama uzun spiralli olanlardan aldım
      2013 Astra j Neptün Blue - Cosmo Jant - Cyclone Multimedya - Brc Lpg - Kapı kolu,Vites altı Led - Led Sis Farı - Krom Cam Çıtası - Krom Kapı Eşiği - Krom Kapı Kolu - Shark Anten - Cam Filmi

Yorum

Koltuğun önündeki küçük cebe
        1.6 T - COSMO - DVD 800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
          + Takip

Ben kolçağın önündeki alt gözün sürgülü kapağına uzatıyorum. aparat kullanmadım. ekrana zaten olabildiğince bakmamaya çalışıyorum çalarsa direksiyondan açıyorum kapatıyorum.
          Tam da Orayı kullanıyorum :-)

Yorum

AUKEY 360 Derece Universal Araç Tutucu Manyetik Hava Firar Dağı Smartphone Dock Cep Telefonu Tutucu, cep Telefonu Tutucu Standları
            http://s.aliexpress.com/E7NzIZBb
            (from AliExpress Android)

Bunu sol kalorifer ızgarasında kullanıyorum. Çok memnunum..
            Beyaz 1.6 T Cosmo Flexride DVD800 Infinity

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Davudx
              Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer
              + Takip

Ben kolçağın önündeki alt gözün sürgülü kapağına uzatıyorum. aparat kullanmadım. ekrana zaten olabildiğince bakmamaya çalışıyorum çalarsa direksiyondan açıyorum kapatıyorum.
              Tam da Orayı kullanıyorum :-)
              +1
              Insignia 1.4T Edition Elegance + Stil + 18" + AFL + Navi

Yorum

Kol koyma yerinin önündeki sürgülü bardaklık üzerindeki, sürgünün üstüne koyuyorum yıllardır. Ama şöyle bir durum söyleyeceğim. Onun altını pek kullanmadğım için metrelik rulo kaydırmaz alıp, makasla sıfıra sıfır, tam oraya denk gelecek şekilde kestim ve oraya yerleştirdim. Telefon onun üzerinde milim oynamadan duruyor. Tavsiye ederim.

Yorum

Telefon tutucu bakıyorum şu sıralar bu yoklukta çoğunlukla bacak arasında tutuyorum.

Yorum

Telefon tutucu bakıyorum şu sıralar bu yoklukta çoğunlukla bacak arasında tutuyorum. Şu mantıklı gibi duruyor - http://www.hepsiburada.com/case-4u-a...RACCASE4UAIRFR

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

ama bu bardaklığın soğutma olayı cidden çok güzel bayağı bayağı soğutuyor kutu içecekleri
                      Hocam bardaklığın soğutma olayı derken biraz açıklayabilir misiniz? llk defa duyuyorum da
                      Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Sürgülü gözün üstüne koyuyorum. iPhone 7 Plus'ım var tam oluyor. Ancak ani frenlerde birkaç kere sağ ön koltuğa uçurmuşluğum var haha Aracımda yine de telefon tutacağı var. a101'den 5 TL civarına almıştım. Aliexpress'ten alacaktım ama düşündüm 1 dolar olsa zaten 3.5 TL yapacak. Hazır bulmuşken alayım dedim. ihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Hocam bardaklığın soğutma olayı derken biraz açıklayabilir misiniz? llk defa duyuyorum da
                          Klimanız açıkken sürgülü cebin orasına klima kanalından akış sağlamışlar, yani içeceğinizi oraya koyduğunuzda ortama nispeten daha hızlı soğutuyor.hatta cep telefonum çok ısınınca oraya koyuyorum
                          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

Klimanız açıkken sürgülü cebin orasına klima kanalından akış sağlamışlar, yani içeceğinizi oraya koyduğunuzda ortama nispeten daha hızlı soğutuyor.hatta cep telefonum çok ısınınca oraya koyuyorum
                            hiç bilmiyordum deneyip bakacağım teşekkürler
                            Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokhandinler View Post

6 aydır altta linkini verdiğim telefon tutucusunu kullanıyorum çok memnunum. urock

http://www.hepsiburada.com/spigen-sg...OrcaAnNR8P8HAQ
                              Bu araç tutacağını eşime ve anneme de aldım, gerçekten mükemmel. Başka bir şey kullanmaya gerek yok bence.
                              2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo Otomatik

Yorum

Bende bardaklığın sürgülü yerine oyuyorum. Araca bağlı olduğu içinde problem yaşamıyorum.
                                Ergün GÜRBÜZ

Yorum

İşleniyor...
                                X