Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bebek Koltuğu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bebek Koltuğu

römeri e-bebek/te maxicosi yide mothercarede bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Chicconun üçlü setide güzel onada bir bakın. İlk etapta iyi bir çözüm. Bence izofixe birsürü para vermenize gerek yok. Emniyet kemeriyle sabitlenenlerde rahat rahat işinizi görür. isofixler neredeyse iki katına mal oluyor.
    2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

Ynt: Bebek Koltuğu

Allah analı babalı büyütsün.
      ilk etapta ana kucağı ve araba koltuğu olarak kullanılabilen ürünler işinizi çok rahat görecektir.
      ben concord neo bebek arabası almıştım onun ana kucağı 7-8 kilo oluncaya kadar güvenli bir şekilde yettti.
      ama biraz daha büyüdüğünde yeni bir tane ihtiyacı doğuyor.
      römer, maxi cosi ve jane bu sektörün önde giden markaları ben alırken araştırdığımda bunlara sırasıyla mercedes bmw ve volvo benzetmesi yapıldığını hatırlıyorum.
      konfor ve kullanış açısından pek farkları olmamasına karşın güvenlik ve sağlamlık söz konusu olduğunda jane önermişlerdi.
      tabi bu fark çok da bariz olmasa gerek diye düşünüyorum.
      ben o zamanki ödeme kolaylığından da faydalanarak jane exo almıştım.
      takılması çıkartılması kolay hem emniyet kemeriyle hemde isofixle (3 noktadan isofix destekli, insignia larımız da 3 noktadan isofix desteği sunuyor) bağlanıyor.
      içerisinde güvenlik sistemi olarak kalem pille çalışan elektronik bir devre var yanlış takılmasına imkan vermiyor
      aynı emniyet kemeri uyarısı gibi sinyal vererek doğru takılmasını garantiliyor.
      döşemesi çocuğu rahatsız etmedi.
      üç kademeli olarak yatıyor. kızım her kademesinde reklamlardaki çocuklar gibi rahatça uyuyabiliyor.
      çocuğu bağladığınız emniyet kemerleri kullanışlı fakat çocuk, belirtildiği kiloya gelene kadar (sanırım 9-18 kilodiye belirtilmişti.) kullanılamaz diye düşünüyorum çünkü kayışları biraz kısa.
      ben üründen genel olarak memnun kaldığımı belirteyim.
      Allah kazadan beladan saklasın, inşallah korumasına güvenliğine hiçkimsenin hiçbirzaman ihtiyacı olmaz.

isofixe gerek olup olmadığı da tartışılabilir. emniyet kemeri kopmadığı taktirde isofixe ihtiyaç olmuyor deniyor.
      iki arbanız varsa ve koltuğu ikisinde de kullanacaksanız emniyet kemeriyle takıp çıkarmaktan çok daha pratik bir şekilde isofixle takıp çıkarabilirsiniz.
      maliyet olarak ciddi manada fark var. tercih size kalıyor. ben tercihimi koltuğu şasiye direk olarak bağlamak daha mantıklı geldiğinden isofixten yana kullandım.

http://www.jane.es/tr-en#/catalogo-j...up-1/exo/intro

2010 insignia 2.0 CDTI 160 Hp COSMO AT DVD800 navi

Yorum

İşleniyor...
      X