Duyuru

Collapse
No announcement yet.

130 hp insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 130 hp insignia

100 küsür milyara satılan Antarayı 73 e veriyor. Opel bu.Seneye dizel cosmolar 65 e iner sanırım(yoksa 55 mi olur)?

Yorum

Antara makyajlandı, bu nedenle eldeki eskileri elden çıkartıyorlar. Ayrıca rekabet acıdır, SUV pazarı araç doldu, 1.6 hacimlilerin fiyatları pazarı fena sarstı. Bu nedenle Antara 100'lük rakamları bir daha zor görür.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: saka
        Antara makyajlandı, bu nedenle eldeki eskileri elden çıkartıyorlar. Ayrıca rekabet acıdır, SUV pazarı araç doldu, 1.6 hacimlilerin fiyatları pazarı fena sarstı. Bu nedenle Antara 100'lük rakamları bir daha zor görür.

+1

Yorum

yeni 130 luk alıp da kullanan arkadaşların yorumlarını alabilir miyiz?

Yorum

arkadaşlar arabam cuma gnü elimdeydi.130 hp 2.0 cdtı. hiç bir sekilde 130hp aracı zorlarmı v.s seylere takılmayn. konforsa konfor ve arabanın altımdan fırladgnı hissediyorum. 130 hp konusunda araba gelene kadar süphelerim vardı ama direksiyona geçtiğimde altımda bi canavar hissediyordum. malum ülkemizin yollarında 200 ü gecemiceğimiz için cok yukarısını aramazsınız benim görüşüm.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bigboss_3x
              arkadaşlar arabam cuma gnü elimdeydi.130 hp 2.0 cdtı. hiç bir sekilde 130hp aracı zorlarmı v.s seylere takılmayn. konforsa konfor ve arabanın altımdan fırladgnı hissediyorum. 130 hp konusunda araba gelene kadar süphelerim vardı ama direksiyona geçtiğimde altımda bi canavar hissediyordum.
              eee tork 300 Nm olsun o kadar da ihihi güle güle kullanın hayırlı olsun

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                Orjinal yazı sahibi: bigboss_3x
                arkadaşlar arabam cuma gnü elimdeydi.130 hp 2.0 cdtı. hiç bir sekilde 130hp aracı zorlarmı v.s seylere takılmayn. konforsa konfor ve arabanın altımdan fırladgnı hissediyorum. 130 hp konusunda araba gelene kadar süphelerim vardı ama direksiyona geçtiğimde altımda bi canavar hissediyordum.
                eee tork 300 Nm olsun o kadar da ihihi güle güle kullanın hayırlı olsun
                cok tesekkür ederim

Yorum

İşleniyor...
                X