Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia modifiye

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia modifiye

insignia aracıma modifiye yaptırmak istiyorum nerde yapıldığı konusunda yardımcı olursanız sevinirim

Ynt: insignia modifiye

Merhaba
    Insignia Team'e hoş geldiniz
    Kendinizi diğer üyelerimize tanıtır mısınız.
    Ayırca kimlik bilgilerinde İsim, Yer, doğum tarihi bilgilerini de güncellerseniz seviniriz.
    http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

adım ahmet adana da oturuyorum insignia cosmo 180 sahibiyim modifiye ve navigasyon konusunda yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

Yorum

Teşekkür ederim. Navigasyon olarak flyaudio veya cyclone kullanan uyelerimiz var.
        Bu navigasyon aletleri ile ilgili geniş bilgiye forum sayfalarından ulaşabilirsiniz.
        Konu başlıklarına Insignia Club Turkiye | Teknik Bölüm | Ses, Görüntü, Navigasyon Sistemleri - Elektronik Modifiye
        dan ulaşabilirsiniz
        Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

aracımı opc kaplan görünümlü yapmak istiyorum jantlar dahil.. eğer yardımcı olacak kimse varsa firma ve telefon bilgilerini alıp görüşebilirim.ikinci el body kit de alabilirim

Yorum

Aracınızın rengi nedir?Eğer siyah ise forumdan satılık OPC body kit vardı.Jantları muhtemelen orjinal almanız gerekecektir ikinciel bulmak zor
            2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

renk beyaz 19 luk jantlarda güzel aslında siyahları boyatsak problem olr mu bilmiyorum

Yorum

forumdan arkadaşımız satıyor,tamponlar,marşpiyeller+panjur fiyatı gayet uygun ama siyah
                Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=1750.0

Bu başlıkta bodykit hakkında detaylı bilgi var isterseniz bir inceleyin derim.Bana göre olmaz ama sonuçta boyalı parça olur.Satarken boyalı olsa da olmasa da pek birşey ifade etmiyor.Renk uyumu önemli.Eğer servisten renk kodunu alıp aynısından boyatırsanız gayet güzel olur
                  2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Hoşgeldin hemşehrim
                    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

welcome

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bendeki insigniada cd 400 var ne usb nede mp3 çalıyor daha önce arkadaşıma sordumda navi takarız ama araç ayarları menüsü ve direksiyondan kumanda edemezsin dedi aracı orjinal direksiyon kumandaları ve menüleri kullanacağım bir navigasyon sistemi var mı teşekkürler

Yorum

hoşqeldiniz..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

welcome

Yorum

FLY , cyclone ve necvox marka multimedya sistemi taktırırsanız aracınızın orjinalinde bulunan tüm fonksiyonları aynen çalışır. İlave oalrak da bir sürü özelliğiniz olur. Navigasyon, geri görüş kamerası, DVD player, USB- I pod ve laptop çıkşları vb gibi. Forumda özellikle FLY hakkında oldukça ayrıntılı inceleme ve yorum bulabilirsiniz. Çoğu arkadaş zaten bu incelemelere göre aracına bu sistemleri taktırdı.
                              Ben FLY taktırdım. Oldukça da memnunum.
                              Bu arada hoşgeldiniz.
                              Orjinal yazı sahibi: deha01
                              bendeki insigniada cd 400 var ne usb nede mp3 çalıyor daha önce arkadaşıma sordumda navi takarız ama araç ayarları menüsü ve direksiyondan kumanda edemezsin dedi aracı orjinal direksiyon kumandaları ve menüleri kullanacağım bir navigasyon sistemi var mı teşekkürler
                              Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

İşleniyor...
                              X