Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SERVİS İLE İLGİLİ

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• SERVİS İLE İLGİLİ

Selamlar,

Opel insignia kullanıcısı olarak daha araç 3500 km deyken dün dikkatsiz bir taksi arkadan çarptı ne yazıkki tamponda bir hasar var kaporta sağlam diye düşünüyorum şükür.
    Sorum şu olacak Bana en yakın servis Çiftkurtlar opel maslaktaki oraya aracı teslim edip etmemek konusunda kararsızım.
    Araştırdığım kadarıyla tüm servisler tamponu söküp sigortaların anlaşmalı onarım yapan yerlere gönderiyorlarmış eğer onarılabiliyorsa tabi.
    Bu işlem için servisin çok önemi var mıdır sizce? bu servis ile ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar??

Ynt: SERVİS İLE İLGİLİ

Geçmiş olsun;

Bu tür küçük hasarlarda bütün servislerin başarılı olduğunu düşünüyorum size yakın ve yine size güven veren bir servise gitmenizi öneririm.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hasar durumunu bilmiyorum ama onarım yerine değişim daha iyi olur.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
      17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
      35GB5825  A Rh+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Myth
        Selamlar,

Opel insignia kullanıcısı olarak daha araç 3500 km deyken dün dikkatsiz bir taksi arkadan çarptı ne yazıkki tamponda bir hasar var kaporta sağlam diye düşünüyorum şükür.
        Sorum şu olacak Bana en yakın servis Çiftkurtlar opel maslaktaki oraya aracı teslim edip etmemek konusunda kararsızım.
        Araştırdığım kadarıyla tüm servisler tamponu söküp sigortaların anlaşmalı onarım yapan yerlere gönderiyorlarmış eğer onarılabiliyorsa tabi.
        Bu işlem için servisin çok önemi var mıdır sizce? bu servis ile ilgili bilgisi olan var mı arkadaşlar??
        Geçmiş olsun. Benim arka tamponuda otoparkcı sürttü, sol tarafın boyası çıktı.
        Tüm arka tampon boyandı. 238 tl. Opel Ataköy de yaptırdım. Bu tür küçük tamirleri her yerde yaptırabilirsin.
        Oto king de iyi. Gerçi bazı kişiler beğenmiyor. Orada da küçük bir tamir yaptırdım.
        Memnun kalmıştım.
        2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

bende gecenlerde biraz dalginlik biraz dikkatsizlik yuzunden sag teker canti, sag camurluk, kapinin altindaki cita gibi yeri ve sag arka teker cantini kalabalik bir pazar yerinde 1. vitesle gecmem dar bir yeri 3. vitesle gecmeye calisirken surttum. simdi oldugu gibi duruyor. arabam kaskolu ve ben bu kaskoya yaklasik 1100 euro verdim. expert geldi ve ne dedi biliyormusunuz. bu hasar 250 euroyu gecmez maalesef bunu kasko karsilamaz. en az 500 euro masraf olmasi gerekiyormus. gelde cildirma. bende derhal kaskoyu iptal ederek kalan parami geri aldim.

biraz buyuk bir nazarlik oldu ama araba da oyle duruyor. artik turkiyeye gidince izmirde autokink varmis oraya ugrayacam bende.

anlayacaginiz oluyor boyle vakalar. Cana gelmesin...

Yorum

otoking autokink autoking karisti neyse iste yanlis yazdim sanirim ihihi

Yorum

Geçmiş olsun Bumerang,Geçmiş olsun Turkuaz72 Allah beterinden saklasın..
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bumerang
                bende gecenlerde biraz dalginlik biraz dikkatsizlik yuzunden sag teker canti, sag camurluk, kapinin altindaki cita gibi yeri ve sag arka teker cantini kalabalik bir pazar yerinde 1. vitesle gecmem dar bir yeri 3. vitesle gecmeye calisirken surttum. simdi oldugu gibi duruyor. arabam kaskolu ve ben bu kaskoya yaklasik 1100 euro verdim. expert geldi ve ne dedi biliyormusunuz. bu hasar 250 euroyu gecmez maalesef bunu kasko karsilamaz. en az 500 euro masraf olmasi gerekiyormus. gelde cildirma. bende derhal kaskoyu iptal ederek kalan parami geri aldim.

biraz buyuk bir nazarlik oldu ama araba da oyle duruyor. artik turkiyeye gidince izmirde autokink varmis oraya ugrayacam bende.

anlayacaginiz oluyor boyle vakalar. Cana gelmesin...
                abi qeçmiş olsun üzücü bi durum umarım birdaha böyle tatsız şeyler yaşamazsınız..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

sagolun arkadaslar, hayatin icinde bu tur seyler, Allah beterinden saklasin hepimizi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                    Geçmiş olsun;

Bu tür küçük hasarlarda bütün servislerin başarılı olduğunu düşünüyorum size yakın ve yine size güven veren bir servise gitmenizi öneririm.
                    bencede
                    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

yetkili servisten şaşmayın arkadaşlar fabrika ölçütlerinde yapılmakta çünkü... yalnız 3 defa autokinge giden biri olarak sakınnnnn oraya gitmeyin arabanızın rengini başk bir tonda alırsınız her defasında farklı tonda boyadılar rezalet bir yer çatlak patlak tamir felan olır ondan anlıyorlar ama boya konusunda uzak durun..
                      2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Fikirleriniz için teşekkür ederim.
                        Zaten servise de versen tamponu onarım için Auto king e gönderiolar sonrasında boyama işlemi yine serviste yapılıyormuş.
                        Bende sanırım bana en yakın servise vericem.
                        Herkese iyi günler...

Yorum

tamponda yırtık, delik yoksa, yani sadece ezik, göçük var ise tampon plastik oldugu ıcın kolayca düzeltilebilir, servise bırakmanızda fayda vardır, onlar ne gerkiyorlarsa yaparlar, kendiniz otokınge fılan gıtmeyın bence, hem arkadan carpma oldugu ıcın, carpan aracın trafık sıgortasından ucretsız yaptırısınız ıslemınızı....

Yorum

İşleniyor...
                          X