Duyuru

Collapse
No announcement yet.

plaka için acilll...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• plaka için acilll...

herkese merhabalar daha öncede demiştim insignia almayı düşünüyoruz.araba geldi pazartesi işlemler olucak.benim bir sorum var plaka isteğe göre alabilirmiyiz.alabilen alıyor diye biliyorum ama artık olmuyor diyenlerde var..yaşadığım şehir Bursa merkez.yardımcı olabilen varmı.mesela 16 BYT 16 veya 16 BRS 16 gibi palakalar.bunlardan bahsediyorum.yani eşinin çocuğunun baş harfleri filan yaptıranları duymuştum bu yüzden soruyorum.

Ynt: plaka için acilll...

eğer bütçen iyiyse bu ülkede yapamayacağın hiç birşey yoktur, plaka filan bunlar basit şeyler, nasıl yapıcagını merak ediyosan, herhangibir trafik muamelecisine git, istediğin plakayı söle, onlar sana ne yapman gerektiğini ve fiyatını söylerler zaten....

Yorum

Yok mu trafik şubede yada emniyette tanıdık fln? Eğer varsa istediğin plakayı söylersin plaka boşta ise yada ayırtılmamışsa alabilirsin.Aslında tanıdık olmadan alabilenlerde var ama tanıdığının olması her zaman iyidir.Ama Bağış olarak 40-50 bişeyler atarsın orası her halükarda kesin bşey

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ant1trust
        Yok mu trafik şubede yada emniyette tanıdık fln? Eğer varsa istediğin plakayı söylersin plaka boşta ise yada ayırtılmamışsa alabilirsin.Aslında tanıdık olmadan alabilenlerde var ama tanıdığının olması her zaman iyidir.Ama Bağış olarak 40-50 bişeyler atarsın orası her halükarda kesin bşey
        40 - 50 mi

Yorum

40-50 yse hiç bişi

Yorum

ne 40-50 si ya özel pilakalar 90 dan başlıyo diye biliyorum keşke 40-50 olsa... ben benim pilakaya 250 TL verdim Beyto bey daha özel bi pilaka istiyo isminin kısaltması veya yaşadığı şehrin kısaltması ve son hanesi şehrin pilaka kodu ki sanırım bu da benim ödediğim fiyattan aşağı olmaz diye düşünüyorum umarım işiniz rast qiderde istediğiniz pilakaya sahip olursunuz pilaka arabayı qösteriyor hele bide APP olursaa hayırlısı olsun.

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

750 ile bin tl arası para isterler...
              F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                750 ile bin tl arası para isterler...
                sen kaça mal ettin..?

Yorum

tanıdık olmasa bile eski plakalar listesinden seçmek isterseniz fazla birşey istemiyorlar, ama illa şu plaka derseniz yüklü miktar isterler
                  bende listeden seçip ufak bağışa razıydım ama emniyet müdürünün yakınının beklediği bir plaka varmış, o plakaya sıra gelmesi için eski listeyi kaldırmışlar, herkese sıfır plaka veriyorlardı, bende mecburen sıradakini aldım angry
                  InsigniaTEAM

Yorum

walla bursayı bilmiyorum ama istanbul da bu plaka olayı bi sektör olmuş durumda, istediği plakayı almak için 10-15 bin verenleri biliyorum, sizin istediğini plaka istanbulda olsayd,ı sonuda 34 isteseydiniz, 3000 fılan kesin ısterlerdi, byt direk isme hitap ediyor, beytullah gibi, ama brs yi daha uyguna alabılırsınız, bende bi zamanlar hsn plaka takıntısı basladı ama 5000 ıstedıler bende vazgecmıstım...

Yorum

canınız sağolsun HSN kısmet olmamış ama APG olmuş sanırım o da soyadınıza hitap ediyor burada da sonu 44 veya 444 olanlar epey ediyor.. sonu 44 olanlar benim aldığım fiyattan başlıyor hemen hemen ama sonu 444 le bitenler ortadaki harflere qöre 500 den başlıyor 1500-2000 lere kadar diye biliyorum... qenelde burada Mercedes sahipleri 444 olmasını istiyor çünkü qenelde onlarda qörüyorum 444 lü pilakaları APP alıyolar qenelde.. arabayıda qösteriyo ama ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                        canınız sağolsun HSN kısmet olmamış ama APG olmuş sanırım o da soyadınıza hitap ediyor burada da sonu 44 veya 444 olanlar epey ediyor.. sonu 44 olanlar benim aldığım fiyattan başlıyor hemen hemen ama sonu 444 le bitenler ortadaki harflere qöre 500 den başlıyor 1500-2000 lere kadar diye biliyorum... qenelde burada Mercedes sahipleri 444 olmasını istiyor çünkü qenelde onlarda qörüyorum 444 lü pilakaları APP alıyolar qenelde.. arabayıda qösteriyo ama ya
                        keşke öle olsaydı, apg plaka soyadımı ifade etmiyor, sıradan bi plaka, hıcbır anlamı ve onemı yok benım ıcın, benım ısler bıraz aceleye geldı, 1 gunde araca fatura kestırıp, vergısını, bandrolunu, ruhsatını cıkartıp, butun ıslemlerını halledıp plakayı taktım, normalde bu ıslemler ıstanbulda subeye gore degısmekle beraber 4-12 gun aralıgında degısıyor, acele oldugu ıcın plaka secımı yapamadım, sonu 34 olsun ortası farketmez dedım onada 2000 ıstedıler bende yaptırmadım, istanbulda plakalar cok kıymetlı maalesef, altın saat, gumus tesbıh kullanan, lüks araç sahibi ağır abilerin hepsınde ozel plaka mevcut, e bızede kalmıyor ne yazıkki

Yorum

ben 2 tane VDT aldım 1500 e işini halledersin
                          [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Çok iyisiniz 750 felan..1 sene önce 50 liraya aldım bu kadar basit

Yorum

Şu da var kayseri 2 harfli daha

Yorum

İşleniyor...
                              X