Duyuru

Collapse
No announcement yet.

5 aylık kullanım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 5 aylık kullanım

5 aydır araba ve forumla birlikteyim.Bazı arkadaşların haklı bazı arkadaşlarında fazla abartılı bulduğum şikayetler konusu üzerine yeni gelecek arkadaşlara da faydalı olması açısından fikir beyan edeyim.4100 km deyim bunun 1400 km civarı uzun yoldur.
    Öncelik yakıt olsun;İst-bodrum,bodrum-bursa arası yaklaşık 1400 km 7.4/100 km hız genelde 120-130 vites genelde 6 bazende 5
    Şehiriçi ise uzun yola çıkana kadar 9.4/100 km iken şu an 8.9/100 km de gözükmektedir.
    Aracı aldığımda balans sorunu vardı ve servise gittim.Balans ayarı ücretsiz yapıldı lastiklere nitrojen bastırdım ve güncelleme yapıldı.Nitrojen dışında para vermedim ve servisten memnun ayrıldım.
    Şehiriçi fazla denk gelmedim ama uzun yolda bir kaç kez anlık tutukluk kısmına bende denk geldim.Bunun turbo ile alakalı olmadığını elektriksel bir sorun olduğunu düşünüyorum.
    Ne arka ne de ön fren balata ve ayna sorunum olmadı.Frenlemede de sorun yaşamadım.Servis sonuçta bunun hata olduğunu kabul edip sorunu çözüyor.Bazı arkadaşların ortalığı ayağa kaldırmalarını bir türlü anlamıyorum.
    Konsolda ses sorunum yok.
    Baskı balata olayına gelince bence de bu araca göre zayıf gözüküyor.Umarım sorun yaşamadan devam ederim.He sorun da yaşarsam çıkan parçalara göre hareket ederim.İşim gereği en azından kandırılmam gerekirse de dava hakkımı kullanırım.Gidipte servisle laf dalaşına girmem.

Son noktaya gelecek olursak ben pek bir sorunla karşılaşmadım.Dünyadaki bütün araçlarda ufak tefekte olsa sorun vardır.Aracımdan gayet memnunum böylede devam eder.

Ynt: 5 aylık kullanım

Araclarımız cok ıı ve ıımı yaptık kotu mu bılmyrm ama tam ara bı arac premıum sınıfla orta dırek arası bı arac alta ınmek ve cıkmak zor olucak

Yorum

Ben bu 5 aylık süreç bilgilerimi paylaşmak istedim.Bazen çok şey istiyoruz.Bu fiyata mükemmel bir araç olduğunu düşünüyorum.

Yorum

Aynen bende katılıyorum ıcı olsun dısı olsun yolda ben burdayım dıo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Krms
          Ben bu 5 aylık süreç bilgilerimi paylaşmak istedim.Bazen çok şey istiyoruz.Bu fiyata mükemmel bir araç olduğunu düşünüyorum.
          +1
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

kesinlikle..

Yorum

İşleniyor...
            X