Duyuru

Collapse
No announcement yet.

I-Phone - araçta bluetooth üzerinden senkronize edilebiliyor mu?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• I-Phone - araçta bluetooth üzerinden senkronize edilebiliyor mu?

Herkese Merhabalar...

İnsignialarda navigasyonsuz müzik sisteminde araç kiti olarak ı-phone u buletooth üzerinden araca tanıtamıyorum.
    Normalde ıphonelar kendilerinden başka diğer aygıtlarla veri alışverişi yapamıyor onu biliyorum ama araca da tanıtamıyor muyuz?
    I-phone alıp, almamam buna bağlı bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum.

Ynt: I-Phone - araçta bluetooth üzerinden senkronize edilebiliyor mu?

ı-phonunuzu kol dayamadaki usb den bağlayacaksınız. Bluetooth'u hiç denemedim ama usb varken anlamsız. Usb'den bağladığınız zaman I-pod daki şarkıları car400 ekranında görüyor ve orada arama yapıp şarkı secebiliyorsunuz.
    2011 1.6 T 180 hp Insignia Edition Elegance P. / Teknik Gri

Yorum

Cevabınıza teşekkür ederim.

Ancak amacım ıphone içindeki müzikleri dinlemek değil ıphonun telefon özelliğini araçkitinden bluetooth aracılığı ile kullanmak.
      Benim aracım 2011 model ve bunların çoğu usb portu olmadan geldi benimkide bunlardan biri bu nedenle USB den bağlama gibi bir şanım olamıyor sadece auxtan bağlanabilir o zamanda telefon özelliğini kit mantığıyla kullanamam diye düşünüyorum.

Yorum

İphone 3gs bluetooth uzerinden araca baglanabilyor. Tel rehberi dahil her türlü işlem yapilabiliyor. Ben kullanıyorum. Oldukça kullanışlı.
        ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
        ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Murat Bey,

Çok teşekkür ederim cevabınıza.
          Ben Samsung telefon kullanıorum onu kolayca bağladım telefon arabyı görüyor ve eşleştirilebilior.
          I phoone ile bu işlemi yapamadım çünkü telefon arabayı görmüyor.
          Siz eşleştirmeyi nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz lütfen?

Yorum

Aracı ilk aldığımda yapmıştım. Zaten bir kez eslestirince araca her binisinizde görüyor telefonu. Nasıl olduğunu çok iyi hatırlamıyorum ama galiba telefon ayarları menusunde bluetooth aygıt eslestirme diye bir seçenek vardı. Ordan telefonu arattiriyorsunuz. Bir şifre görünüyor ekranda onu telefona girince baglanmisti diye hatırlıyorum. Aracın yanına gittiğimde tekrar bakarım ama. Bende hiç sorunsuz gorduler birbirlerini. Araç 1.6t cosmo cdc400 var.

Yorum

Tabii tel üzerinde de bluetooth arama konumunda olmalı. UHP 9841 diye görüyor aracı.

Yorum

Tamamdır. Çok teşekkür ederim tekrar.
                Bende kendi telefonumu sizin anlattığınız şekilde eşleştirdim sonrasında her araca bindiğimde kendiliğinden tanıyor.
                I phone için bir sıkıntı oldu ama dediğiniz şekilde bir kez daha yaparım.

Yorum

ip4 bluetooth üzerinden araç telefonu olarak çok rahat çalışıyor..
                  ama aipod özellikleri için usb bağlantısı gerekiyor..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

I phone 3G 1 dakikada herşeyi ile kullanıma hazır oluyor

Yorum

İşleniyor...
                    X