Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sıfırmı,20000de 2010 mu ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Sıfırmı,20000de 2010 mu ?

değer kaybı baya olur bunu adınız gibi bilin ama o paraya alacağınız c ve e den aynı tadı alamazsınız benden demesi...
    F30 Sport+

Yorum

c kasa olarak statıon wagon mu yoksa sedanmı, insignia sport tours la c kasa sedanı kıyaslamayalım lutfen, gecende konusu vardı zaten, aynı fıyata c180 alamazsın oncelıkle, 75000 ne alabıleceklerın 2008-2009 c180, 2005*2006 e200 yada 0km bi insignia sport tours, ben olsam c kasayı kafadan elerdım, e 200 de cok klasık bı arac, en uygunu ınsıgnıa sport tours olurdu, ama kesınlıkle beyaz, camlar sıyah, tavan panoramıc ve jantlar 19 olcak, gecen gordumde cok arabada gozum kaldı

Yorum

Hasan tam benim istediğimi söyledin zaten beyaz siyah cam panaromic 19 jant..hatta opc jantı olsa daha deli.. ihihi ihihi

Ama bence sedan mercedeslerle sport tourerı kıyaslanması için bir sorun yok.Şöyle diyeyim şuan sedan aracımız var fakat sadece insigniada sw düşündük.Çünkü görünüşü gerçekten normal bir sw gibi değil..Tasarımı gerçekten kusursuz..
        75bin tlye bir çok c180 2010 model buldum bulmasına ancak bu c kasa pek mercedes etkisi yaratmıyor..
        Şuan gönlümde gerçekten sport tourer var ancak işte ikinci el almak daha mı mantıklı orda pek karar veremedim..

Yorum

2.el düşündükten sonra C180'e yönelene kadar E serisi düşünmeniz bence daha mantıklı, zaten gördüğüm kadarıyla C kasa hakkındaki görüşlerimizde yakın, o araç Mercedes'e yakışmıyor ihihi
          ama benim gibi sıfır takıntınız varsa kesinlikle Insignia iyidir, "o paraya Mercedes var vsvs." boş iş. 50.000 tl'lik Peugeot yerine de çok güzel arabalar var ama pejoyu da alan alıyor.
          birde E serisini almakla bitmiyor, üst sınıfa geçeceksiniz, masraflarını önceden hesaplamanız lazım

Gökhan abi, E serisinden aynı tadı alamayacağına emin misin?

bu arada E demişken, Superb'e de bakın derim, ne de olsa rakibi E serisiymiş, birisi öyle diyor hatta babası kullandığı 2006 model E serisiyle oğlunun Octavia'sını takas etmeyi teklif etmiş.. bu arada Octavia'da Insignia'yla aynı klasta bu kişiye göre.. haha haha haha
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri

bu arada E demişken, Superb'e de bakın derim, ne de olsa rakibi E serisiymiş, birisi öyle diyor hatta babası kullandığı 2006 model E serisiyle oğlunun Octavia'sını takas etmeyi teklif etmiş.. bu arada Octavia'da Insignia'yla aynı klasta bu kişiye göre.. haha haha haha

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

slm arkadaşlar kısa tutuyorum uzatmaya gerek yok mercedesde alfabe E den başlar ))

Yorum

Orjinal yazı sahibi: GKM
                slm arkadaşlar kısa tutuyorum uzatmaya gerek yok mercedesde alfabe E den başlar ))
                +1.000.000 budur işte clapclap
                InsigniaTEAM

Yorum

Ara sıra C'dende başladığı görülebilir... Örneğin ;

Gibi.

[COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Öylede o gösterdiğin aracın rahat 120si var

Yorum

iYİ DÜŞÜNMEKTE FAYDA VAR.
                      34 SEK 33

Yorum

Orjinal yazı sahibi: frknssk
                        Öylede o gösterdiğin aracın rahat 120si var
                        çok iyimsersiniz 134.000€
                        InsigniaTEAM

Yorum

365.000 Euro'ya M5 mi?
                          134.000 Euro'ya C63mü ?

(M5 Fiyatı Autocar dergisinden...)

[COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

Pardon c63 olduğuna dikkat etmemişim ihihi

Yorum

İşleniyor...
                            X