Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Autosock

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Autosock

Selam arkadaşlar,

Autoshow'u gezerken aksesuarlar bölümünde ilginç bir ürüne rastladım. Zincire göre takması çok daha kolay ve yürüyen aksama daha az zarar vereceği izlenimi uyandırıyor. "Karlı yolda tutunur mu?" sorusunu akla getirse de zincir ve palete alternatif olarak düşünülebilir sanırım.

http://www.autosock-tr.com/default.aspx

Bu ürün hakkında fikri olan var mı? Alınabilir mi? Görüşlerinizi merak ediyorum.

İlginize teşekkürler

Ynt: Autosock

bu ürün daha önce DH'de konuşulmuştu ama alan olmadı hiç
    InsigniaTEAM

Yorum

Walla hoş görünüyo. Denemeye değer. Aslında kullanan birileri olsa da bi fikr alsak hoş olur ama.
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Bence de. Fikir cazip ama kullanım yorumları çok önemli.

Yorum

Bu tür ürünler kısa süreli kullanımlar için ideal birde sökme ve takma işinde başarılıyım diyorsanız ideal ürün, videoda 10 sn de takıyor ve söküyor daha önceden zincir matiklerinde videosunu izlemiştim orda da 20 sn de oluyordu ama iş başa düşünce soğukta tak sık tur at sık vs.. göründüğü gibi kolay değil eğer yapılabiliyorsa kış lastiği ama olsun ben söker takarım ve 50 km/h daha fazla gitmeyeceğim diyenler içinde bu ürün ideal gibi gözüküyor.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

kullanımı zincire qöre çok kolay qörünüyor ama siteyi incelerken dikkatimi çekti, Opel bu ürüne onay vermemiş sanırım onay veren markalar aşağıda;

http://www.autosock-tr.com/tests.asp...rmanufacturers

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Bu ürünü Mini ile beraber veriyorlardı. Ancak kullanıcıları ürünün yırtıldığını söylüyorlar.
              [center]
              2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

İşleniyor...
              X