Duyuru

Collapse
No announcement yet.

30 bin km yaptırdım pahalıydı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 30 bin km yaptırdım pahalıydı

Dün aracıma ankarada bir serviste 30 bin km bakımı yaptırdım. landirenzo lpgli olan insignianın periyodik bakımı 650 tl tuttu.
    filitre,yağ,buji değişimi 650 tl.aracın balataları gitmiş. bu sebelede balatalar ve disklerin mutlaka değişmesi gerektiğini söylediler. değiştirmeyin kalsım dedim.sonra çocuklarında arabaya bindiğini düşünerek bunlarıda değiştirdim. 450 de balata ve diksler tuttu. hepsinin toplamında indirim son fiyat 1050 tl ücreti ödedim.
    çok pahalı bir işlemdi bu. 2006 vectrama aynı işlemi 500 tl ye yaptırmıştım. bu arada 1.den 2.ye ve 3. vitese geçişlerde dişlilerden ses geliyor. debriyaj kavramıyorrrrrrrrr. birde faturada çok komik bir uygulama vardı '' dikslere koruyucu sprey sıkma'' 6.50 tl artı kdv. spreyin kendisini alsam kaç lira acaba. bu yapılan çok ayıp bir uygulama, birdaha o servise gitmem.

Ynt: 30 bin km yaptırdım pahalıydı

sprey uygulamasını geçen trabzondada bana uygulamışlar ustaya dedim zaten opel servisinden bu beklenir diye inanın sadece garanti devam etsin diye opel servisine sokuyorum garanti bitince yanından bile geçmem...

Yorum

Hocam her şeyi anladım da disk niye değiştiniz birde sadece ön disk ve balata mı değişti ön balataların zayıflaması kabul edilebilir ama sizin sürüş sitilinize göre onunda değişmemesi lazım tabi balataları görmek lazım

Bujilerin fiyatı ne kadar ?

Bu arada bakımınız hayırlı olsun.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bence çok pahalı...
        F30 Sport+

Yorum

evet cok pahalı. muhtemelen benim 30.000 bakımı 2. senenin sonuna denk gelir. o zamanda garanti zaten bittiği için dışarda yaptırırım gibime geliyor.
          2009 insignia 1.6T edition premium paket
          teknik gri

Yorum

ön diks, ön balata, arka balata, bujiler tanesi 35 lira yanlış hatırlamıyorsam. fatura arabada bi ara hepsini buraya yazayım.

Yorum

30 bin bakımını bakım usretlerı bolumunde ben ayrıntılı yazmıstım
              2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

İşleniyor...
              X