Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YENİ İNSİGNİA ALACAK BU KUL İÇİN FİKİR

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• YENİ İNSİGNİA ALACAK BU KUL İÇİN FİKİR

foruma bayadır girip çıkıyorum.yazdığım çok azdır ama okuduğum takip ettiğim bayai nsan var.bence çok kaliteli bi forum gerek üyeler gerek üyelerin bilgi haznesi harika.insan her istediğini buluyor.ancak birebir danışmak istedim..zaten uzun süredir düşündüğümüz üzere bayram sonu veya bi ay içnde insignia alıcaz ..1.6 180hp beyaz elegance düşünüyoruz.opsiyon olarak sunroof düşünüyoruz.acaba sizce iyimi sanırım cosma nın alt modeli oluyo.açıkcası parada buna daha ılımlı oluyo...siz nedersiniz illada buda olsun dediğiniz bişiler varmı.yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ynt: YENİ İNSİGNİA ALACAK BU KUL İÇİN FİKİR

Birkaç bayiden fiyat almadan karar vermeyin derim. Zira ciddi farklar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Yorum

Aradaki farkı kapatıp cosmo alın..hiç bir donanımı sonra ilave edemezsiniz....sonra bu forma tekrar girip benim farlar niçin hoplayıp zıplayıp durmuyor diye sorarsınız..şu an için dünyanın en gelişmiş far sistemini almamışsınızdır zira!..Hatta sunrof sevdasından vaz geçip paranıza ilave edin, yani cosmo ya..

Yorum

öncelikle seçiminiz çok qüzel
        beyaz renqe sunroof qerçekten çok yakışıyor ve araba da istiyor zaten bu donanımı

eğer imkanınız varsa opsiyon olarak 18'' jantta alın derim ben.. arabayı qösteren en önemli yerlerden biri jant..
        zaten artık Opel bayileri anlaşmalı olduğu CycLone firması ile naviqasyon sistemi takabiliyor.. değişik alternatif markalarda var FlyAudio qibi vs. eğer renkli büyük bir ekran ve TV qeri qörüş kamerası DVD oynatma qibi özelliklerin olmasını isterseniz bu naviqasyon sistemleriyle bunlara da sahip olabilirsiniz.

eğer imakanınız el veriyorsa Cosmo alın derim tabi ki.. iki donanım arasında (edition & Cosmo arasında) qerçekten birçok fark var.. qerek hafızalı sürücü koltuğu qerek AFL Bi-xenon farlar, far yıkama, alarm sistemi, yarı deri koltuklar, elektrikli yükseklik ayarlı ve bel destekli yolcu koltuğu, 18'' Cosmo jantı vs. vs.
        imkanınız var ise tüm bunlara İnsiqnia Cosmo alarak sahip olabilirsiniz..

İnsiqnia nız şimdiden hayırlı uğurlu olsun

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

edit. alacaksanız beyaz almayın bence afl deki koyu farlar olmayınca yakışmıyor beyaz bence.
          Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
            edit. alacaksanız beyaz almayın bence afl deki koyu farlar olmayınca yakışmıyor beyaz bence.
            Uğur'a bu konuda katılıyorum
            İnsiqnia Edition eleqance paket düşünüyorsanız bence de farlar Bi-xenon olmayınca pek hoş durmuyor evet.. ama sunroof beyaz renqe başka bir hava katıyor bu bir qerçek beyaz değilde koyu tonlar düşünebilirsiniz mesela.. örneğin teknik qri, metro mavi, siyah qibi.. bu renkler Edition a daha iyi qidiyor birde 18'' jant oldumu tamam

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Arkadaşlar Katılmadığımız bir özellik için olumsuz bir düşünceye ve örnek yerine olumlu alternatifleri ileterek yazar mısınız ?
              Ortada kötü bir durum yok. Sadece zevk farkları var. Insignia'yı tanımayanlar farklı anlar çünkü...
              Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

bende elegance var, cosmo almadığıma çok pişmanım. mutlaka cosmo al. mutlaka....

Yorum

fiyat ne aldınız bence beyaz güzel tercih ben almadığıma pişman oldum...

Yorum

Bütçe el verdiğince opsiyonlardan vazgeçip Cosmo alın keyfini sürün
                    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dr_112
                      bende elegance var, cosmo almadığıma çok pişmanım. mutlaka cosmo al. mutlaka....
                      +1
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

ben olsam param sanruflu eleganceye yetiyorsa alırdım sanrufsuz cosmodan daha iyi olur kendi açımdan.(sanruf aşığıyımdırda:=)
                        F30 Sport+

Yorum

sadece afl için bile cosmo alınır..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

bende elegance var,çok da memnunum. cosmo olsa daha iyi olur tabiki ama bütçe de çok önemli. bence elegance ve sunroof uygun olur.
                            Doctor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: plasticos
                              bende elegance var,çok da memnunum. cosmo olsa daha iyi olur tabiki ama bütçe de çok önemli. bence elegance ve sunroof uygun olur.

+1
                              F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                              X