Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CHİP TUNİNG

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• CHİP TUNİNG

Arkadaşlar merhaba,
    Bilindiği gibi bazı sitelerde opel insignia 1,6 T için + 32 hp güç sağlayan yazılım çıktığı söylendi. ve siteye syno çıktısı da eklemişler. Bu konuda bilgisi olan var mı ? bu yazılımın söylendiği gibi gerçekten 32 hp güç kattığı doğru olabilkir mi ?. ve bu tuning işleminin uzun vade de motora zararı olurmu ?
    Doctor

Ynt: CHİP TUNİNG

180 Hp yeter bence sınırları zorlamanın gerek olmadığını düşünüyorum yine de siz bilirsiniz
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

HAKLISINIZ BENCEDE YETER AMA BENİM ARACA SERVİSTE YAZILIM GÜNCELLEMESİ YAPILDI. O TARİHTEN BERİ ARABA DÜŞÜK DEVİRDE ESKİSİ GİBİ HIZLANMIYOR. TEKRAR GİTTİ SERVİSE PROBLEM YOK DEDİLER. YAZILIM FARKI İMİŞ. BEN ESKİ YAZILIMI İSTİYORUM DEDİM ÖYLE BİR İMKAN YOKMUŞ. YANİ ARABAMIN ESKİ HIZLANMASI DAHA İYİYDİ. O YÜZDEN YENİ BİR YAZILIM SORUNU ÇÖZER DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
      Doctor

Yorum

aynı durum bende de oldu yazılımı tekrar yükletin...
        F30 Sport+

Yorum

TEKRAR YÜKLETMEDİM AMA ANKARA OPAN SERVİS ŞEFİ BİZZAT İLGİLENDİ. PROGRAMI KONTROL ETTİ. PROBLEM YOK DEDİ. PEKİ SİZDEKİ SORUN TEKRAR YÜKLETİNCE DÜZELDİ Mİ
          Doctor

Yorum

Arkadaşlar öncelikle 180 Turbonun hakkını vermek lazım. Bence de ilave güç gereksiz. Formula yarışlarına katılmayacağımıza göre gerek yok diye düşünüyorum
            (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

Orjinal yazı sahibi: plasticos
              TEKRAR YÜKLETMEDİM AMA ANKARA OPAN SERVİS ŞEFİ BİZZAT İLGİLENDİ. PROGRAMI KONTROL ETTİ. PROBLEM YOK DEDİ. PEKİ SİZDEKİ SORUN TEKRAR YÜKLETİNCE DÜZELDİ Mİ
              Akünün kutup başını söküp takın sonra test edin hala düzelmediyse yazılımı tekrar yükletin.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Kutup başını söktüm bekledim ve geri taktım ama yine aynı. anlaşılan yeni bir yazılım gelinceye kadar idare edeceğiz. Bu arada Kasım ayında yeni yazılım geliyormuş diyorlar..
                Doctor

Yorum

Evet Kasım ayında bir yazılım gelecek diyorlar inşallah iyi bir yazılımdır

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bu yeni yazılım icin bi denek bulmak gerek, malum neyın ne olacagı bellı olmuyo )

Yorum

gökhan bey siz yazılımı yenileyince düzelme oldu mu ?
                      Doctor

Yorum

İşleniyor...
                      X