Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia almak ya da almamak

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia almak ya da almamak

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir araba almayı düşünüyorum. Açıkçası kararım 2011 Ocak'ı bekleyip yeni kasa Jetta almaktı. Ancak bugün tanıdık bir galeride gördüğüm ve hatta 5 km kadar sürdüğüm Opel Insignia 1.6 180 hp Edition+Elegance paket de çok hoşuma gitti. Ne tavsiye edersiniz?

Ynt: Insignia almak ya da almamak

jetta süper bi araba olsa bile insignia onun üst sınıfı.. ayrıca vw altın yapsa doğuş simarıklığından vw alınmaz bence.. ama kapris çekerim derseniz ocağı bekleyin
    F30 Sport+

Yorum

Bu arada aracın fiyatı 48500 TL ve 37000 km'de

Yorum

Bana göre Insignia ve Jetta kesinlikle kıyaslanacak modeller değildir. Insignianın segment olarak eşiti VW Passat'tır. Ama ben Passat'la Insignia'yıda kıyaslamam direk Insignia derim. Fuarda yeni kasa Passat'ı gördük ve bence pek umut vermiyor.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Şimdiden Insignia nız hayırlı olsun.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

evet fuarda bende yenı kasa jetta ve passatı gordum, fuarın kalabalıklıgından pek ınceleme sansım olmadı ama fuardakı passat en ful modelıydı sanırım, fakat hıc begenmedım desem yerıdır, arkadan baktıgımda bana skodanın super b sını andırdı, ondense hıcbıseye benzetemedım zaten, jetta ise arkadan ozellıkle stop kısımları bırebır a4, zaten vw, audı, skoda aynı yerden cıkıyo bıldıgım kadarıyla, tasarımcılarıda aynımı ne, ondan almıs ona takmıs gıbı, hepsı bırbırıne benziyo, kullanılan parcalardada benzerlıkler var, sınyal kolları, kapı kolları, makyaj ısıkları vs, skodayla vw de bırebır aynı...

Yorum

Insignia ve Jetta'yı kıyaslamanın ne kadar yanlış olduğunu ikisini de kullandığında çok rahat anlayabilirsin. Başlıkta Insignia almak ya da almamak demişsin. Almamanın sana neler kaybettireceğini de ancak almadığın zaman anlarsın
              (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

müsait olursanız bir gidin derim fuara jetta ya bir göz atın sadece kapısını açıp kapattım o bana yetti ne kalitede araca bindiğimi anladım insignia tek geçerim ki zaten kıyaslanması yanlış
                Yeni i30 style 1.6 crdi beyaz

Yorum

İşleniyor...
                X