Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araba çekilmesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Araba çekilmesi

benimde içime sinmeyen bir nokta var: otoparkçıya anahtar bırakmak angry
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insigniaT
      benimde içime sinmeyen bir nokta var: otoparkçıya anahtar bırakmak angry
      bu benimde içime sinmez. dknow
      aslında kimsenin kolay kolay içine sineceği bi durum değil bu. ve sırf bu yüzden bile bizim qibi düşünen hiçkimse aracını otoparka bırakmak istemiyor. buna bi çare bulsunlar önce. çünkü etrafta anahtar alıp arabalarla oynayan bi dolu otopark çalışanı var. daracık alanda sırf arabanın yerini değişmek için vızır vızır dönderiyolar arabaları. ve birşey olur mu acaba diye merakta etmeden kendi zevkleri uğrına bunu yapıyorlar. kendi araçlarını da bırakıp versinler bakalım anahtarı otoparka nasıl rahat ediyorlar.

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Ya arkadaşlar elbette kurallara kanunlara uymalıyız ama bazı yorumcular çok acımasız ve saçma konuşmuşlar.. dükkana girip iki ekmek alacağım fakat kasada sıra var 2 değilde 5 dakikada çıktım. ve araç yok... şimdi soruyorum aracınızı isparka bırakın diye arkadaşa... yahu alacağım şey bir buçuk lira vereceğim para iki buçuk lira.. ne yani insanın arabası var diye ekmeği bile üç kat pahalıya mı yiyecek.. yıllarca yurt dışında yaşadım. böyle bir kural görmedim. bir garajın yada giriş çıkışın ağzına bırakılmıştır yada başka bir aracın çıkmasını engelliyordur çekersin.. başka türlüsü sadece cezayı gerektirir. yaz 200 tl ceza bak bi daha çekiyormu vatandaş. acil hasta götürdüm sağlık ocağına 6 dakikada çıktım yetişmeme rağmen götürdüler. buradaki sorun ceza yazılması değil ... hadi ben küçü ilçede yaşıyorum tek park var ve yerini biliyorum. İstanbul da ara ki bulasın... sorun aracın nereye götürüldüğünün araç sahibine iletilememesi. dahası aracın çekildiği otopark 24 saat açık durması lazım.... zaten hastanede adamın gözü dönmüş bide çıkacak sabahı bekleyecek ki arabsını alsın... eeee adam edirneden geliyorsa noolacak.... sorarım

Yorum

öncelikle hoşgeldiniz, kendinizi Tanışma bölümünde konu açıp tanıtırsanız seviniriz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

walla ben ispark var ise ona bırakıyorum çünkü bu işler tam bir rant olayına döndü riske girmeye gerek yok özellikle ana cadde üstüne felan hiç bırakmam ispark yok ise ara sokak bulmak gerek) ama utku bey sizin durum biraz hatalı gibi yani olabilir birşey diye düşünmekteyim yinede geçmiş olsun ama tabi şanssızlıkta var onca araba diyosunuz gelip sizinkini kaldırmışlar oda uyuz bir durum.. bnm arkadaşımın bir üçkaat olayı var onu söyleyim buna çipli pasaport yollanmış zarflarda emniyetin zarfları polis logosu felan büyük ve çok kaliteli onu çok güzel kesip pvc yaptırmış cama koyuyor her yerde araba park halinde ve sıfır sorun))) özellilke gökhan ne düşünüyosun merak ediyorum)
            2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
              walla ben ispark var ise ona bırakıyorum çünkü bu işler tam bir rant olayına döndü riske girmeye gerek yok özellikle ana cadde üstüne felan hiç bırakmam ispark yok ise ara sokak bulmak gerek) ama utku bey sizin durum biraz hatalı gibi yani olabilir birşey diye düşünmekteyim yinede geçmiş olsun ama tabi şanssızlıkta var onca araba diyosunuz gelip sizinkini kaldırmışlar oda uyuz bir durum.. bnm arkadaşımın bir üçkaat olayı var onu söyleyim buna çipli pasaport yollanmış zarflarda emniyetin zarfları polis logosu felan büyük ve çok kaliteli onu çok güzel kesip pvc yaptırmış cama koyuyor her yerde araba park halinde ve sıfır sorun))) özellilke gökhan ne düşünüyosun merak ediyorum)
              akıllıca..
              Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

İşleniyor...
              X