Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insıgnıa almayı dusunuyorum yardımcı olur musunuz??

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insıgnıa almayı dusunuyorum yardımcı olur musunuz??

Mrb arklar bugun beyaz ınsıgnıa sıparısı verdım 0 ama aklımda bı soru var 180 beygir araba 1.6 kasada bıraz fazla benzın yakıyo dıyolar

Ynt: Insıgnıa almayı dusunuyorum yardımcı olur musunuz??

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Bu arada hayırlı olsun Güzel bir tercih yapmışsınız. Beyaz renk yakışıyor İnsiqnia ya.
      Hanqi donanımları istediniz?

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Zaten olan olmuş sipariş vermişsiniz Şaka bir yana hayırlı olsun öncelikle.Yani bir söz vardır belki biraz klasik ama..."Gittiği gibi yakacaktır" bu çok normal.Diğer 1.6 araçlar en fazla 125HP iken siz ekstra 55HP daha koyuyorsunuz ve tabi bunların yemi için ayırmanız gereken miktar daha fazla.Ama şöyle söyleyim normal bir 1.6 araç 8.5-9.5lt/100km şehir içi sarfiyatı varken bu araçların 11-13lt/100km olması gayet doğal.Üstelik aldığınız araç yaklaşık 1500kg ağırlığında.Bence gözünüz korkmasın güzel bir tercih olmuş.Dizel versiyonunda alırken verilen 17000TL fark ve ayrıca yıllık iki kat yüksek vergi ücretini peşin peşin değil de uzun vadede verdiğinizi düşünerek de kendinizi tatmin edebilirsiniz.Ki yanında benzinli turbo araç keyfi tartışılmaz.Tekrar Hayırlı olsun...
        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sel_cuk_17
          Mrb arklar bugun beyaz ınsıgnıa sıparısı verdım 0 ama aklımda bı soru var 180 beygir araba 1.6 kasada bıraz fazla benzın yakıyo dıyolar
          evet cok yakıyor cunku bu kasada ınanılmaz gıdıyor ve ınsan dayanamayıp basıyor
          ayagınıza hakım olursak gayet ıyı bence yakıt sarfıyatı ama ınsan dayanamıyor

Yorum

Hayırlı olsun aracın yakıt tüketimi teknik verilerde yazıyor bütçeniz karşılıyorsa alın karşılamıyorsa bulaşmayın sonra lpg falan bir ton rezalet çekersiniz
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

aracı sanki atmosferik 1.6 115 hp gibi kullanırsanız, sürekli gaza gelmezseniz fabrika verilerinin max. 1 litre üstünü görmeniz mümkün.
              ama sürekli basarsanız şehiriçi 13-14lt, şehirdışı 10 litre yakmanız mümkün.
              InsigniaTEAM

Yorum

Hayırlı olsun inşallah.
                2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

1.6 cosmo alcaz ınş bundan oncekı aracımızda vectraydı gayet memnunduk hatta bmw bakmaya falan gıttık en son bı volvo s40 dızel baktık fıyat olarak baya uygundu ama guzellık ve donanım olarak ınsıgnıa hepsınden ii bmw de arka tarafta kul tablası bıle yok tabı sıze hayr demıyolar tabıkı koyarız ama bellı bı ucret eklıcez dıjıtal klıba var ama ucret koycaz falan hosumuza gıtmedı.İnsignıa ozellık olarak hepsınden ii ama bu yakıt konusunda dusunduruyo bıraz

Yorum

bu arada teşşekurler arklar

Yorum

önce giidp diğer 1.6 araçların yakıtlarına bakın sonra kendi kararınızı kendiniz verirsiniz...
                      F30 Sport+

Yorum

fabrika verisinden daha az yakıyorum haha fabrika verisi : 11.2 şehiriçi GP4632:10.1 LT
                        Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

hocam aslan besliyorsan yemeğini düşünmeyeceksin.

Yorum

Acaaba bı dopayla fazla basmadan kullansam 600km yapabılır mıyım sehırıcınde?

Yorum

Çok dur kalk yapmıyorsanız normal kullanırsanız yaparsınız

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                              X