Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cam Buhar Çözücü yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cam Buhar Çözücü yardım

ArkadaşLar önceLikLer butun ınsıqnıa kuLLanıcıLarına sLmLar :
    Benım araçta hava yaqmurLu oLlduqu zaman cok aşırı derecede camda buharLaşma oLuyor nerdeyse onumuzu qoremıyoruz KLımada acıyoruz ısı derecesını de yukseLtıyoruz fark etmıo 2 - 3 dakıka cozuyor sonra seyır haLındeyken tekrar buharLasıyor . Buqun servıse qosterdım personeL bana ters bır durumun oLmadıqını soLedı fakat bu ınsıqnıaLarda on camLarda resistans yokmus bunu bıLmıyordum fıyat oLarak ınsıqnıa nın cok uzaqında oLan aracLarda oLan resıstans bu aracta nasıL oLmaz soru ısaretı ? sıkayetım bu daha oncekı kuLLandıqım aracLarda boLe bır sorun oLmadı ayrıca araç stop ettıkten sonra aracın on camın ordakı havaLandırmadan buhar cıkıyor enterasan durum sızLerdede bu sorun varmı yorumLarınızı bekLıyorum sımdıden tesekkur ederım....

Ynt: Cam Buhar Çözücü yardım

http://i738.photobucket.com/albums/x...ia-500x500.jpg

buhu çözücüye basın kendisi otomatik 4 5 seviyesine çıkar zaten sıcak konumda çalıştırın buhu çözülür çözülünce tekrar olmaması için fan hızını 2 ye alın
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Klimayı Auto da tutun hiç buğulanma olmaz manuel kullanmayın böyle bir sorun yok korkmayın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

hiçbir aracın ön camında rezistans olmazki ? olsa arka camdaki gibi turuncu çizgiler olurdu.
        Uğur'un eklediği fotoda üstteki tuş ön cam buğu çözücü tuşu. duruma göre 24-25 derece sıcaklığa ayarlayıp o tuşa basın, kısa sürede çözer. devamında da auto konumunda kullanırken ön cam+orta konsol havalandırmasına yönlendirseniz yeterli olur.

birde bazen buğu dış tarafta oluyor (belki bizim buranın havasından dolayı) sileceği 1 sefer çalıştırınca tertemiz oluyor
        Çorum'da hava günlerdir 10 derecenin altında, içten hiç buhar yapmadı, sadece sabahları camın dışında buhar oluyor.
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          hiçbir aracın ön camında rezistans olmazki ? olsa arka camdaki gibi turuncu çizgiler olurdu.
          Belki daha önce dikkat etmemişsinizdir diye yazıyorum. "İstisnai olarak" Subaru Forester'da sileceklerin durduğu kısımda var.

Yorum

autoya bastım ama bu seferde klima devreye gırıo onu nasıl halledıcem

Yorum

Fan kademesini düşürün seviyeyi 2 ye alın mesela

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Bugu çözücüyü devreye koyduğunuzda klima ile berber devreye girer ama bu ayarlardan kapatilabiliyor sanırım . Ama klima ile bereber devreye girdiğinde bende 10 Sn icinda tüm buguyu çözüyor . Hatta gördüğüm en hızlı bugu çözen araç bu.
                Bu arada bir not mazda3 te on cam rezistansi var.
                ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

klima calisirken üzerinde buz işareti olan tusun (klima tusu) sarı ısıgı yanar, ısık yandıgında klıma calısıyo demektır, on cam bugu tusuna bastıgınızda klımada calısıyosa, klıma tusuna basarak klımayı devreden cıkarabılırsınız, yada autoda klımada devreye gırıyosa yıne klıma tusuna bı defa basarak klımayı devre dısı bırakabılırsınız, kıs aylarında klımayı bos yere calıstırmak bana pek mantıklı gelmıyor, ara ayda bı ıkı kez calıstırmaktada fayda var klıma gazının hemen bıtmemesı ıcın... bıde menude otomatık klıma kontrol dıye bısı vardı sanırım, onu kapalı konumuna getırırsenız klıma otomatık olarak devreye gırmez, ancak klıma tusuna basarsanız etkınlesır, umarım yanlış hatırlamıyorumdur...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: toltun
                    autoya bastım ama bu seferde klima devreye gırıo onu nasıl halledıcem
                    Klimayı neden kapatıyorsunuz ?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

yakıt ekonomısı ıcın... hemde klıma motoru zorluyo ve gucunu azaltıyo...

Yorum

Bende bundan önce 2003 mondeo vardı onda da ön cam rezistansı vardı..Bence harika bir özellik..
                        Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

on cam rezıstansı derken anlayamadıgım, camda arkadakı gıbı rezıstansmı var, ole olsaydı cok komık olurdu, gorusu etkılerdı, nası bı rezıztans bu anlamadım ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HASAN_APG09
                            on cam rezıstansı derken anlayamadıgım, camda arkadakı gıbı rezıstansmı var, ole olsaydı cok komık olurdu, gorusu etkılerdı, nası bı rezıztans bu anlamadım ya
                            Çok ince teller mevcut tüm camda ve çok sıklar,çok dikkatli bakıldığında görülüyor.Özellikle cam buz tuttuğunda bir tuşla saniyeler içerisinde eritiyor..
                            Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

hım, daha önce hic duymamıstım, guzelmıs bı ozellıkmıs ama...

Yorum

İşleniyor...
                              X