Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia 1.6 Turbo da Otomatik Vites Neden Yok

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İnsignia 1.6 Turbo da Otomatik Vites Neden Yok

Merhaba. ben yeni üye oldum. İnsignia almayı düşünüyoruz ama 1.6 Turbo versiyonlarda otomatik vites yok. Eşimin de kullanabilmesi için otomatik vites bir araç düşünüyoruz. Maksat yeni astra ları sattırmaksa şayet insignia da otomatik vites yok astrada var diye gidipte astra almam. ikisi de farklı arabalar. Neyi düşünerek böyle bişey yapmışlar çok merak ediyorum. Sonuç olarak bence insignia 1.6 motorlara otomatik vites seçeneğini koymaması (yurt dışında varmıdır bilmiyorum) büyük eksiklik.

Ynt: İnsignia 1.6 Turbo da Otomatik Vites Neden Yok

Maalesef bu konudan ben de dahil bir cok kisi muzdarip.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: thehunturk
      Merhaba. ben yeni üye oldum. İnsignia almayı düşünüyoruz ama 1.6 Turbo versiyonlarda otomatik vites yok. Eşimin de kullanabilmesi için otomatik vites bir araç düşünüyoruz. Maksat yeni astra ları sattırmaksa şayet insignia da otomatik vites yok astrada var diye gidipte astra almam. ikisi de farklı arabalar. Neyi düşünerek böyle bişey yapmışlar çok merak ediyorum. Sonuç olarak bence insignia 1.6 motorlara otomatik vites seçeneğini koymaması (yurt dışında varmıdır bilmiyorum) büyük eksiklik.
      !.6 motorlara otomatik verseler kimse 2.0 almaz o yüzden koymuyorlar bence bu arada welcome kendinizi tanıtırsanız seviniriz.

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bende yeni astrayı sattırmak için bi strateji olarak görüyrum. Ama ne olursa olsun bence bi eksiklik. Ben insignia da otomatik yok diye gidip astra almam. gider passat bakarım.

Yorum

otomatik vites yüzünden aracımı dizelle değiştirmeyi planlıyorum bence otomatik vitesin tadı farklı...

Yorum

Bu arabayı otomatik vites olmadığı için almayan onlarca insan var..
            Dediğiniz gibi strateji olabilir.Yanılmıyosam vectra 1.6'larda otomatik vites yokken astra'ların hem cdti hemde 1.6 motorlarında oto vardı ve astra satışlarda ilk sıradaydı.yine aynı durum söz konusu galiba..Ama bu kez ÇOK mantıksız angry

Yorum

bencede çok sağlam bi eksiklik hemde...
              F30 Sport+

Yorum

Herkese Selamlar,

Bende yeni üye oldum.

Yıllardır Seat leon kullanıcısıyım, yeni bir insignia sahibiyim aile olunca daha büyük bir araba gerekti bundan iiside bu fiyata piyasa da mümkün değil
                Arabadan çok memnunum umarım böle devam eder.

Düz vites olyına gelince, bence de otomatik olması gerekir ama adamlar koymamış. Aracı biraz kullanınca da düz vitesin sportif zevki açıkcası çok da pişman etmiyor.

Herkese iyi günler dilerim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Myth
                  Herkese Selamlar,

Bende yeni üye oldum.

Yıllardır Seat leon kullanıcısıyım, yeni bir insignia sahibiyim aile olunca daha büyük bir araba gerekti bundan iiside bu fiyata piyasa da mümkün değil
                  Arabadan çok memnunum umarım böle devam eder.

Düz vites olyına gelince, bence de otomatik olması gerekir ama adamlar koymamış. Aracı biraz kullanınca da düz vitesin sportif zevki açıkcası çok da pişman etmiyor.

Herkese iyi günler dilerim...

oncelikle hayirli olsun. ben de leondan insignia ya geçiş yapmiştim ve gerçekten de iyiki yapmişim diyorum.leonda tabiiki çok güzel bir araç ama insignia apayri kesinlikle kazasiz belasiz sürüşler
                  Insignia 1.6 180 hp Cosmo Beyaz DVD 800 idi 

Yorum

teşekkür ederim.
                    Dediğin gibi Leon ayrı bir arabaydı ama insignia ile zaten karşılaştırmak çok da mantıklı olmaz
                    Sizlere de kazasız belasız sürüşler.
                    Bu arada benim aracımda beyaz sanırım en doğru tercih bu
                    2 numara cam filmi taktırdım çok güzel duruyor eğer yoksa tavsiye ederim şiddetle.

Yorum

bende leondan insigniaya geçtim) 3 kişi olduk ama leonun yeri bende ayrıdır ondaki sürüş keyfi bence hiçbirinde yok...
                      F30 Sport+

Yorum

ben otomatik vites konusunu bayiye sorduğumda aracın zaten euro5 emisyon normunun sınırında olduğunu otomatik vites olduğunda aracın emisyonunun artarak euro5 normunu yakalayamadığını bu yüzden otomatik vites kullanılmadığını söylemişti. ne kadar doğrudur bilmem. teknik bilgisi olan arkadaşlar yorum yapabilir herhalde.
                        ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
                        ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                          bende leondan insigniaya geçtim) 3 kişi olduk ama leonun yeri bende ayrıdır ondaki sürüş keyfi bence hiçbirinde yok...
                          İnsiqnia dan iyi yani blink

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                            Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                            İnsiqnia dan iyi yani blink
                            sürüş keyfi olarak evet
                            F30 Sport+

Yorum

Opel TR nin dahiyane,cin ve yine kendine yontan fikirlerinden biri bence sebebi..
                              astra ve insignia arasında fark yaratmak istiyorlar.. ve son hamleleri olan astra 180 ps lerde düz vitesi kaldırmaları da bunu ispatlar nitelikte..
                              amannn haa birbirlerinin nasibin musallat olmasınlar diyerek bu cinliği düşünmüş işte arkadaşlar..
                              ille de otomatik ve insignia diyene de 2.0 cdti ya da 2.0 turbo yu satıyorlar..
                              nasıl ama?

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

İşleniyor...
                              X