Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Benzin markası farkı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Benzin markası farkı

Önceleri Shell alıyordum, artık BP almaya başladım. İkisi arasında anlamlı bir fark yok.
    Tatilde Opet de denemiştim. Onda da benzer mesafe yol yapabildim.
    Anlayacağınız bence benzini nereden alırsanız alın bu arabalar çok yakıyor.
    İtirazım varmı bu duruma? Hayır
    Her gaza bastığımda arabanın ivmelenmesini hissetmek için değer mi? Bence değer!

Yorum

markalar arası yakıt tüketim oranının neden değiştiğini anlamıyorum. sonuçta yakıtıb cinsi aynı değilmi. 95veya 97 oktan arası yakıt farkı olağan birşey fakat markalar arası aynı oktanda değişik tüketimi anlamak güç
      [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Orjinal yazı sahibi: VDT
        markalar arası yakıt tüketim oranının neden değiştiğini anlamıyorum. sonuçta yakıtıb cinsi aynı değilmi. 95veya 97 oktan arası yakıt farkı olağan birşey fakat markalar arası aynı oktanda değişik tüketimi anlamak güç
        dknow aynen...

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

arkadaşlar bana da abartı geldi. zaten bu yüzden bu muhabbeti açtım ancak kendisi veri olarak 580 ile 720-730 km dedi .Anlayacağınız ben de yanlış anlama yok.Ayrıca yakıt çeşidi gerçekten etkiliyor.Shelin benzini inanılmaz erken bitiyor.ancak performansa da az da olsa etki ediyor.ben de 150 km konusunda hem fikirim hepinizle ama hiçbir firmanın ki birbirini tutmuyor.Sevgiler saygılar

Yorum

oktan farkı mıydı, normal dizel - eurodizel farkı mıydı, hangisi hatırlamıyorum, onda bile her depoda ort. 30 km daha uzun yol katetme imkanı diye reklam yapıyorlardı. 150 çok abartı olmuş ihihi
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              oktan farkı mıydı, normal dizel - eurodizel farkı mıydı, hangisi hatırlamıyorum, onda bile her depoda ort. 30 km daha uzun yol katetme imkanı diye reklam yapıyorlardı. 150 çok abartı olmuş ihihi
              total excellium eurodiesel, normal eurodiesel den farkı yoktu.
              ESKIDEN 2010 INSIGNIA1.6TURBO COSMO OLIMPIK BEYAZDI
              ŞIMDI 2014INSIGNIA 1,6TURBO SIDI COSMO OTOMATIK STIL+PARK&GO PAKET KARBON SIYAH

Yorum

Eğer uzun yol yaptıktan sonra benzin alır almaz baktıysanız belki bu veriye ulaşmış olabilirsiniz.Eğer kendiniz bir depo benzinle km saatine bakarak hesaplarsanız gerçek değere ulaşmış olursunuz.Sonuçta araçların şehiriçi ve dışı yakıt tüketimlerinde 150+ kmlik bir farkın oluşması normal ama benzinden kaynaklandığını sanmıyorum ben
                2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Arkadaşlar benim de zaten böyle bir veriye ulaştığım yok. Mastertech bana dedi. Ben de hatta' yok be usta'diye dalga geçtim. Sadece aynı yolda kullandığını söyledi . Böyle bir şey olmaz ama aranızda bu konu ile ilgili bir bildiği veya tecrübesi olan var mı? bizimle paylaşssın diye bu konuyu gündeme getirdim.saygılar sevgiler

Yorum

İşleniyor...
                  X